Dětská hřiště místo pro odpočinek a relax

Dětské hřiště je místo, kde se zabaví celá rodina. Získáte zde alespoň na chvíli od ratolestí klid. V dnešní době není vůbec problém si vytvořit vlastní dětské hřiště na své zahradě, kde budete mít děti pod kontrolou a můžete si vychutnat odpočinek na terase. Základem každého dětského hřiště je vždy pískoviště, které je různých velikostí. Pro ty nejmenší děti seženete plastové pískoviště již od 365 Kč. Za 20 kg písku zaplatíte 138 Kč. Větší pískoviště Monkey´s Home Bety 150×150 cm obložené dřevem stojí okolo od 990 Kč bez písku. K tomu, aby se zachovala kvalita a čistota písku je vhodné k pískovišti dokoupit plachtový nebo dřevěný kryt.

 

Dětská hřiště Piccolino se specializují na prodej dětských hřišť a jejich prioritou je hlavně bezpečnost. Mezi značky, které v jejich obchodě splňují bezpečnostní i kvalitativní parametry jsou Selwood UK, Rainbow Play USA, Jungle Gym, Monkey´s Home, Palis Gym, Bear County, Little Tikes, a další. Výrobci Selwood své produkty vyrábí z cedrového dřeva a poskytují až 10-ti letou záruku. Jejich dětské hřiště je jako jediné v ČR vybaveno turbo tobogánem. Všechny jejich produkty si můžete zakoupit přes internet nebo v jejich pražské kamenné prodejně, která je první showroom s širokou nabídkou dětských hřišť.

Mezi zajímavé doplňky, které vaše děti ohromí, jsou např. basketbalový koš, hrazda, dalekohled, dětská poštovní schránka, volant, kormidlo nebo nejrůznější tlumivé desky, které změkčí dopad. Pro malé horolezce také lana, lezecí stěna, lezecí síť nebo nejrůznější žebříky.

Nezbytnou součástí dětského koutku je bezpochyby venkovní domeček. Výhodou je, že jsou snadno smontovatelné a k dostání jsou za velmi příznivé ceny. Mohou být propojeny se skluzavkou nebo pískovištěm. Vyrábí se z dlouhotrvajících a odolných materiálů jako je dřevo nebo plast. Plastové domečky jsou velmi lehké a snadno omyvatelné. Mohou také obsahovat kuchyňskou linku a zvonky. Ceny se pohybují od 3 500 Kč až po dvoupatrový domeček za 35 000 Kč.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.