Hledáte domů spolehlivé a levné internetové připojení?

Na vesnici často není možnost si vybírat, ale pokud žijete v Praze, pravděpodobně máte na výběr z mnoha poskytovatelů internetového připojení. Jeden nabízí tohle, druhý zas něco jiného. Někdo nastaví nižší cenu, ale chce platit za každou službu navíc, další firma má zase časté výpadky. Volba není vůbec jednoduchá.

S férovým přístupem k zákazníkům už od 290 Kč měsíčně přichází poskytovatel internetu na Praze 5 – společnost Airwaynet. Férovostí máme na mysli naprosto transparentní cenové podmínky. Nepraktikují žádné dodatky pod čarou malým písmem ani akce snižující cenu pouze na oko. A jednání se zákazníky probíhá v pořádku, v případě komplikací podpora funguje 24/7 a u telefonu sedí jen kvalifikovaní odborníci, kteří skutečně zvládnou poradit.

Tarif pro každou domácnost

Airwaynet poskytuje internet ve čtyřech různých variantách, speciální nabídky má pro firmy a živnostníky. Nejnižší rychlost startuje na pouhých 290 Kč za měsíc. Ceny jsou uváděné včetně DPH, protože, jak už bylo jednou zmíněno, Airwaynet nepoužívá žádné triky ke snižování částek.

Nic jiného kromě měsíčního poplatku zákazníci neplatí. Dokonce instalace je zdarma a u vybraných tarifů dostane každý zákazník WiFi router, aby mohl připojit libovolný počet zařízení. Výjezdy techniků v případě potíží jsou také zdarma.

Tip: Připojení je možné získat na tři měsíce zdarma, když doporučíte wifi internet Praha 5 svým sousedům nebo známým. Čím více zákazníků společnosti přivedete, tím vyšší slevu dostanete.

Pokrytí většiny Prahy

Airwaynet své pokrytí stále zlepšuje, v současné době má pod palcem 95 % Prahy. Jestli zrovna vy nepatříte do těch pěti procent, se dá snadno ověřit. Stačí použít chat na webu a dotázat se například na internet Praha 5, nebo použít kontaktní formulář. Vhodné je vyplnit konkrétní adresu (ulici a číslo popisné), aby mohl technik s jistotou říct, jaké pokrytí je u vás doma.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.