Jednolůžkové postele – zdravé spaní pro malé i velké

Kvalitní spánek je důležitý pro každého z nás, a jestliže nemáme pohodlnou, prostornou a kvalitní postel, nemůže být naše spaní dostatečně vydatné. Ať už se vám stará postel rozviklala, hledáte možnost, jak oživit vaši ložnici, nebo měníte dětskou postýlku za klasickou jednolůžkovou postel, vybírejte pečlivě.976b0fa66754633e8968263778c8a018_image_370x231

Co zvážit, než si koupíte jednolůžkovou postel

Hlavním ukazatelem pro vhodně zvolenou postel je výška a váha uživatele. Od toho se odvíjí, jakou délku a šířku by měla postel mít, jak vysoká by měla být včetně matrace od země, z jakého materiálu by měla být vyrobena.

Jestliže trpíte nadváhou, nebo jste vyšší a těžší, k nejpevnějším postelím patří ty z masivu. Dřevo je vynikajícím materiálem, který je pevný, příjemný, prostoru vnáší harmoničnost a útulno. Dobrou volbou je i kovová postel. Takové modely jsou teď velmi oblíbené, dovednou vykouzlit princeznovský pokoj z pokojíku vaší dcery, nebo vdechnou nový styl vaší ložnici.

Dětem můžete pořídit postele v mnoha hezkých provedeních, barvách, připomínající automobil, loď a mnohé jiné. Barvám ani tvarům se meze nekladou. Oceníte jistě i jednolůžka s úložným prostorem, kde můžete uchovávat peřiny, oblečení, potřeby pro své koníčky a mnohé jiné. Úložný prostor je ukrytý buď pod výklopnou částí postele, nebo prostřednictvím šuplíků či poliček pod postelí.be15f9e7d83cb0700d69c2823f13296a_image_370x202

I čela postele mohou být různá, jestliže rádi večer před spaním čtete, oceníte možnost opřít se o měkké polstrované čelo. U dětských postelí oceníte nejen vyšší čelo, ale i bok postele u stěny. Jednak je chráněná zeď a také vaše dítko nebude opřeno o chladnou a nepříjemnou stěnu.

Obstarejte si novou jednolůžkovou postel a zajistěte si konečně klidný a příjemný spánek. Neopomeňte zvolit i kvalitní rošt a matraci, abyste získali oporu pro záda a spali jste zdravě. Na stránkách Hezkynabytek.cz si určitě vyberete.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.