Koberce a podlahy Olomouc

 

Rádi byste vyměnili staré koberce za nové, ale nemůžete najít ty pravé? Plánujete výměnu podlah a hledáte kvalitu za rozumnou cenu? Poohlížíte se po nové plovoucí podlaze? Neváhejte a navštivte Centrum podlah Olomouc JeHla. Vyberete si z více jak 100 druhů kvalitních podlahových krytin různých materiálů, tloušťky, barvy i velikostí.

Koberce a podlahy Olomouc

Koberce jsou snad nejčastějším typem použité podlahové krytiny. Vytváří útulnou domácí atmosféru, zateplují podlahu a dají se lehce kombinovat s dalšími podlahovými krytinami. Díky široké škále vyráběných koberců se hodí v podstatě kamkoli, dokonce i do exteriérů. Navštivte naše Centrum podlah JeHla – koberce a podlahy Olomouc, kde si vyberete z různých druhů klasických, ale i venkovních či zátěžových koberců. A na své si přijdou i zákazníci, kteří se poohlížejí po nové podlaze.

Právě těm totiž nabízíme přes 100 kvalitních druhů podlahových krytin od dřevěných, laminátových nebo korkových podlah, až po PVC, parkety nebo plovoucí podlahy. Speciálně máme k dispozici dřevěné masivní a třívrstvé podlahy nebo heterogenní vinylové podlahoviny složené z několika vrstev s vloženým skelným rounem.

Centrum podlah Olomouc

Pokud vybíráte novou podlahu, dejte na radu odborníků. Navštivte naše Centrum podlah Olomouc a osobě si vyzkoušejte všechny výhody a přednosti vaší vysněné podlahy. Na rozdíl od mnoha konkurenčních firem a řetězců si nenajímáme žádné cizí živnostníky. Proto vám naši zkušení prodavači a podlaháři, kteří denně spolupracují s architekty i bytovými designéry, pomohou s výběrem, poradí a dokonce zařídí zaměření i odbornou pokládku podlahy na míru. Precizně a včas. Předcházíme tak problémům, které mnohdy vznikají u jiných firem při případné reklamaci.

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.