Kuchyně na míru Brno – Když se krása skloubí s funkčností!

kuchyne-na-miru-lebon

Pro kuchyně vyrobené na míru platí, že jsou dělané s ohledem na váš životní styl a vkus. Přesto však platí určitá pravidla, které by měla být v případě zakázkové výroby dodržována.

Kvalita kuchyně se totiž odráží nejen od jejího vzhledu, hlavně je to celé o kvalitě použitých materiálů a funkčnosti celého řešení.

Chcete moderní linku a kuchyni na míru?

Kreativní tým architektů a šikovných řemeslníků od Le bon nabízí prvotřídní kvalitu celé kuchyně i odvedené práce. Samozřejmostí je rychlost celého procesu objednávky i výroby. Jen, co se domluvíte na zásadních parametrech, tak i maličkostech, jde vše jako po másle a vy se tak můžete těšit na novou kuchyni bez obav z odkladů a výrobních obtíží.

Jak vybrat tvar kuchyně?

Během vaření i přípravy studené kuchyně byste rozhodně neměli pobíhat po kuchyni sem tam. Linka by měla být uspořádána tak, aby měl kuchař vždy vše po ruce a šlo mu tak vše hladce a rychle.

V Le bon mají dlouholeté zkušenosti s výběrem vhodného tvaru kuchyně na míru Brno, a tak vám v rámci vašich zvyklostí doporučí to nejvhodnější. Český výrobce kuchyní a koupelen Le bon vám pomůže uspořádat jednotlivý kuchyňský nábytek a spotřebiče tak, aby výsledek dával smysl z pohledu snadného vaření, tak celkového pobytu v kuchyni.

Tvary kuchyňské linky připomínají písmena, vybrat tak lze kuchyni do L, do U, do I nebo řešení s ostrůvkem v prostoru. 

Materiály a díly do kuchyně na míru

Středobodem celé kuchyně je linka, její kostru pak tvoří pracovní deska, skříňky spolu s dvířky a zvolenými madly a úchytkami. Celou podobu kuchyně pak dotvoří kuchyňský dřez, vodovodní baterie, vestavěné spotřebiče.

Před tím než se pokročí od návrhu k výrobě, je třeba zvolit materiál. U pracovní desky je možností laminátová klasika nebo luxusní granitová kamenná deska. Stejně tak je nutné rozhodnout, zda prostor nad kuchyňskou linkou obložit kachličkami nebo moderními obkladu například ze skla.

Zajímá vás výroba kuchyně na míru?

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.