Podlahy

Základem každého interiéru by měla být padnoucí podlaha. Jak skloubit design, praktičnost a dlouhou životnost? V rozhodování vám mohou pomoc zkušení podlaháři, kteří mají letité zkušenosti. Materiálů je na trhu celá řada od dřevěných, plovoucích, lepených až po PVC, korkové či bambusové podlahy. Pokud jsou pro vás tyto podlahy příliš tvrdé a studené je možno si vybírat také z různé škály koberců, které jsou stále mezi zákazníky a dětmi oblíbené. Součástí služeb kromě samotné koupě podlahy nebo koberce by měl být u kvalitního dodavatele také dovoz, demontáž a pokládka podlahy nebo koberce, včetně likvidace starého materiálu.

Podlahářství

Jak již bylo výše zmíněno, je nutné se ohledně vhodnosti materiálu poradit nejlépe s odborníky, kteří se v dané problematice podlahářství orientují. Pomohou vám vybrat adekvátní materiál podlahy nebo koberce. Konzultace je poskytována zdarma. Před samotnou koupí byste měli dostat konečnou cenovou nabídku za podlahářské práce a materiál. Podlahář vám poradí, zda zvolit plovoucí podlahy nebo raději lepené podlahy. Vámi vybranou podlahu nebo koberec si můžete objednat telefonicky nebo prostřednictvím online dotazníku. Součástí těchto služeb je samozřejmě dovoz a odborná pokládka včetně likvidace starého materiálu. Pokud potřebujete vaší podlaze navrátit ztracenou krásu, je zde také možnost ji pouze zrenovovat. Součástí je demontáž, oprava a impregnace podkladu, náhrada podprahových dílců, zaretušování zbytkových vrypů a poškození, vybroušení a konečná povrchová úprava (lakování).

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou dnes standardem mezi všemi podlahami. Je oblíbená u 80% všech klientů. Mezi základní typy, se kterými se můžete setkat, jsou dřevěné, laminátové, bambusové, korkové nebo dřevěné parketové podlahy. Plovoucí podlahy jsou oblíbené především pro nízkou cenu, rychlou pokládku, snadnou a rychlou výměnu, snadnou údržbu a širokou nabídku materiálu, barev a vzorů. Nicméně se nehodí do interiéru s těžkým nábytkem, má větší krůčejový hluk, je méně odolná proti zatečení tekutin a jsou zde nutné dilatační spáry po obvodu podlahy.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.