Praní koberců a čalounění

Čistota je základem spokojené domácnosti. Mnozí si pod pojmem uklizený byt představují běžné domácí povinnosti, jako je vysávání, utírání prachu či vytírání a podobně. Avšak k čistému bytu patří také čisté koberce i sloučení, což se sice nedělá tak často, ale je to také součástí.image

Koberce a čalounění necháváme specialistům

Pravdou je, že čištění koberce zabere opravdu hodně práce a ještě více času. A ve většině případů vás to omezuje, protože potom aspoň den nemůžete šlapat na ještě mokrý koberec, a proto si mnoho lidí nechá zavolat odborníky, tedy někoho, kdo jim koberec vyčistí za nich. Ovšem pravdou je, že vyčištění koberce není nikdy zadarmo. A i když tuto činnost neděláte tak často, jako například utírání prachu, tak se vám to může prodražit.

My čistíme rychle a jednoduše

Existují i způsob, jak si koberec vyčistíte sami doma, rychle a jednoduše. Stačí jen mít doma vodní vysavač Hyla, který vám pomůže dokonale nejen vysávat, vytírat, ale také čistit vaše koberce či čalounění. Princip je snadný a přitom tak dokonalý. Veškeré kouzlo spočívá v tom, že má speciální vodní systém a samočisticí separátor. Separátor funguje obdobně jako filtr, ovšem nemusíte se o něj vůbec starat, tedy ani čistit, protože se vyčistí sám, ale také jej nemusíte ani vyměňovat.

Vůně, která cítí čistotou

Mnoho lidí mají pocit, že uklizený dům musí krásně vonět čerstvým vzduchem, což je jednoznačně správně. Avšak čerstvý a čistý vzduch není snadné zajistit, protože otevřením oknem toho rozhodně nedosáhnete, protože oknem k vám přijde spoustu nečistot a prachu. A právě vodní vysavač má zajistí i tu dokonalou vůni čerstvého vzduchu, protože kromě koberců čistí i okolní vzduch. Je to prosté separátor se sám čistí a tak nevylučuje žádné prachové částečky.hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

Vůně domova se vám musí líbit

Každá žena tíhne k nějaké vůni. Jsou ženy, které milují přírodní esence, jako je například levandule či jiná oblíbená květina, jako je fialka a podobně. A vedle toho jsou ženy, které nosí názor, že pokud je domácnost uklizená, tak musí vonět svěžím citrónem. Každopádně s vodním vysavačem není problém žádná vůně, protože díky vodě, na které je celý vysavač založen, můžete do vysavače přidat pár kapek vonné esence a krásně si provoníte váš byt či dům, což jen potvrdí to, že se o svůj domov patřičně staráte.

Levnější, než odborníci

Přestože si mnoho lidí myslí, že investovat do multifunkčního stroje je velká investice. Pravdou je, že tyto vysavače vám nikdo nedá zadarmo u cesty. I když nepoužíváte služeb odborníků často, protože koberec se čistí jen párkrát do roka, tak i přesto se této stroj stále vyplatí. A je to z jednoho velmi prostého důvodu, kterým je právě jeho multifunkčnost. Protože vám nahradí nejen odborníky na čištění koberců, ale také klasický vysavač, mop či kyblík a hadr, který slouží k utírání prachu.

Čištění koberců je náročná činnost, a proto si mnozí domů na tuto práci zvou odborníky. A takovým velice vhodným odborníkem je právě vodný vysavač.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.