Prodej bytů v Praze

Prodej bytů v Praze je stále žádanější poptávkou mezi klienty. Jedná se o klienty, kteří mají rádi městský život nebo se stěhují za prací či studiemi. Nemusí se nutně jednat o byty v městské části, ale jde i o byty situované v periferních částech Prahy. Nejlepší volbou je se podívat přímo na stránky, kde si navolíte lokalitu, cenu, dispozici nebo dobu dokončení stavby. Volit například můžete mezi BelarieParkem, Savoy Apartments, Rezidencí Korunní, Manovka nebo Rozhledna, Zahradami Opatov či Dolními Počernicemi. Co se týče cen bytů tak vybírat lze mezi byty do 2,5 mil. Kč, ale také mezi luxusními byty nad 12 mil. Kč.

Luxusní byty Praha jsou určené pro náročnější žadatele. Pro ty, co si interiér nechali přizpůsobit svým představám. Nebudete mít také problém zaparkovat, protože budete mít své vlastní parkovací místo. Celkově se tyto byty rozdělují ještě do dvou kategorií: luxusní byty dostupné pro mladé rodiny a luxusní byty pro náročné. Kromě netradiční výbavy bytu, jeho neotřelé architektury i dispozici si můžete užívat blízkosti a dostupnosti města. Příkladem projektu roku 2010 se stala Rezidence Korunní. Názvy Villa nebo Industrial hovoří jasně o splnění všech nejnáročnějších požadavků klientely. Mezi další projekty, které se budou připravovat patří Rezidence Hřebenka, Rohan City, Smíchov City nebo Žižkov City.

Pokud zvažujete mezi koupí novostavby nebo rekonstrukcí staršího bytu, máme pro vás pár překvapivých informací. Novostavby Praha jsou stále žádanější, nemusíte totiž řešit nefunkční topení, špatnou izolaci oken nebo sousedy. Novostaveb je v Praze velké množství a za poměrně nízké ceny. Koupě takového bytu je rychlá a jednoduchá. Také náklady na bydlení jsou nižší, než u staršího bytu. Všichni klienti, kteří si byt zakoupí, jsou na tom podobně jako vy. Stěhujete se v podobnou dobu a většinou jde o klienty podobného věku, takže si jistě najdete sousedy a zároveň přátele.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.