Proměňte vzhled interiéru vašeho domu rychle, jednoduše a levně

Také patříte k těm, kteří na jaře a v létě rádi upravují svůj interiér, přizpůsobují si ho svým požadavkům na funkčnost, nebo jdete s dobou a každý rok jej něčím okořeníte? Ve všech případech jsou skvělou možností žaluzie. Možná si to vůbec neuvědomujeme, ale doplníme-li pokoje o tento stínicí prvek, během chvilky získáme nejen soukromí, stín před slunečními paprsky, vybavení neprospívajícímu UV zářením, ale i úplně novou atmosféru.

Pestrost barev, útulnost i různé pojetí celkového vzhledu rolet i žaluzií

4614Díky mnoha variantám, v nichž jsou žaluzie a rolety nabízeny, vyberete vyhovující typ jak do pracovny, obývacího pokoje, ložnice, do kuchyně, ale i dětského pokoje. Každou místnost můžete pojmout jinak, dodat jí eleganci, hravost, domácký ráz či netradičnost.

Kupříkladu v dětském pokoji uvítají malé i větší děti rolety v provedení, jež jim připomene jejich oblíbený seriál, postavičku nebo film. Pro toto jako stvořená je kupříkladu Disney kolekce VELUX. Kluky i holčičky potěší oblíbení Mickey a Minnie Mouse, jestliže v pokojíku bydlí holčička, zaručeně ji potěší Princezny, u chlapečků můžete použít např. rolety s motivem pohádky Letadla. Boční lišty se hodí ke každé výmalbě stěn, jsou totiž provedeny ve stříbrné barvě.

Stín či úplné zatemnění

Stínicí techniku můžete vybírat také s ohledem na to, jak intenzivně chcete místnost zatemnit. V nabídkách prodejců a výrobců tohoto vybavení najdete zastiňovací i zcela zatemňující rolety, také lamelové žaluzie nebo třeba venkovní markýzy. Např. v ložnici oceníte zcela zatemňující rolety, zvláště pak v případě, že pracujete na pracovní pozici, kde je nutné pracovat i na nočních směnách.

Velkou předností rolet a žaluzií je, že jsou dodávány vždy přesně na míru vašich oken. Ať už potřebujete zastínit jakkoli velikostně odlišná okna, stačí jen vznést požadavek u firmy nabízející toto vybavení.

 

Dopřejte si nový nádech pokojů díky stínicímu vybavení. Výroba i montáž je rychlá a jednoduchá, cena nahrává nejen lidem žijícím single, ale také rodinám s dětmi nebo seniorům. Vyzbrojte se proti letním, silným slunečním paprskům a objednejte si dle vlastního vkusu. Budete mile překvapeni funkčností i vzhledem.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.