Pronájem bytu v Liberci je možné zařídit bez realitní kanceláře

Liberecký kraj patří k lokalitám, který dnes nabízí dobré podmínky pro život. Není proto divu, že se sem stěhují mladé rodiny s dětmi. Je to dáno i příznivými cenami, za které zde lze najít pronájmy bytů. Náklady na sjednání nového bydlení snížíte o to více, pokud vynecháte realitní kancelář a namísto toho využijete inzertní portály, kde inzerují sami majitelé nemovitostí.
Pronájem bytu v Liberci je až o desítky procent výhodnější nežli v Praze či Brně. Jde tak o ideální nabídku pro mladší generaci, která ještě neplánuje koupi vlastního bydlení.

Ušetříte peníze za provize a máte přímý kontakt s majitelem

Realitní kanceláře si za sjednání pronájmu berou mnohdy nemalé provize. Pohybují se v řádech tisíců korun, často jde o platby ve výši minimálně jednoho měsíčního nájmu. Právě toto je důvodem, proč si raději vyhledat pronájem bytu bez realitní kanceláře.

Tuto možnost nabízí inzertní portál Realitní Revoluce, který kromě Libereckého kraje uveřejňuje nabídky majitelů i z dalších lokalit v České republice. Inzerenti zde mají možnost zveřejňovat své nabídky levněji nežli při spolupráci s realitními kancelářemi. Výhodou pro vás i majitele nemovitostí je fakt, že zde dochází k přímému kontaktu. Na každého inzerenta zde získáte kontakt, díky čemuž jej můžete ihned oslovit. Vyhnete se tak zbytečným platbám provizí a poplatků realitkám.

Realitní Revoluce vám nabízí komplexní servis

Mohlo by se zdá, že na vás čeká více práce, například se sepisováním nájemní smlouvy. Zmíněný portál vám však nabízí i nadstandardní služby, a to včetně právních, které jinak podobné inzertní portály ignorují.

I díky tomu se využití Realitní Revoluce vyplatí. Služba je komfortní i pro samotné inzerenty, neboť se jejich nabídka rozšíří až na 60 dalších významných realitních serverů. Je tak dostatečně viditelná pro všechny zájemce o bydlení. Kromě pronájmu zde najdete také nabídky na koupi nemovitostí.

Komerční sdělení

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.