Sedací botníky – pohodlí, elegance a úložné prostory

Přetéká vaše předsíň botami? Zvláště ženy jistě znají ten problém, vždyť je třeba vlastnit různé modely do práce, na zábavu, k šatům, k džínům, na sport, do lesa, na rande, k tanci… to vše v několika variacích a barvách. Pořiďte si stylový botník – my vám dnes představíme ty sedací.

Není botník jako botník

Ačkoliv se vám botník možná jeví jako maličkost, i jeho výběr je třeba pečlivě zvážit. V početné domácnosti se vyplatí, máte-li dostatek prostoru, pořídit větší skříňový botník, naopak výklopné botníky jsou ideální do místností, kde se místa nedostává. Chcete-li vaši sbírku bot vystavit všem na odiv, můžete zvolit otevřené policové botníky. Co do materiálu máte také celou řadu možností. Klasikou je masivní dřevo, které slibuje eleganci i mimořádnou odolnost, v kurzu jsou také botníky kovové. Záleží-li vám především na příznivé ceně, vyberte si botník z laminované dřevotřísky – jsou dostupné v různých dekorech.

Posaďte se, prosím

Naprostou jedničkou jsou botníky sedací. Nejeden z nás se při přezouvání rád posadí, zvlášť po dlouhé noci nebo při šněrování tkaniček ve vysokých botách. Pro starší ročníky a jedince, kteří často trpí bolestí zad, nebo rodiny s malými dětmi, je pak místo na sezení nezbytností. Jelikož české předsíně a chodby, v nichž se obouváme, bývají na prostor skoupé, pořízením sedacího botníku elegantně zabijete dvě mouchy jednou ranou. Tyto botníky bývají opatřeny pohodlným čalouněným sedákem a plně suplují lavici.

Všechno musí ladit

Vedle místa na sezení a úložného prostoru pro boty by měl váš nový botník samozřejmě skvěle vypadat. Předsíň je koneckonců první místností, kam vaše návštěva vejde, proto by měla být vkusná a reprezentativní. Sedací botníky z masivního dřeva bývají k dispozici v mnoha odstínech, jimž vévodí černá, bílá, olše a dub sonoma. Zajímavou volbou jsou také domácky působící ratanové botníky. Vyberte si svého favorita – například v internetovém obchodě dona-shop.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.