Sháníte barevné kovy?

 

Potřebujete pořídit kovovou tyč, násadu či nějaké jiné podobné vybavení? Potom jste jistě nad vyhledávači málem zešedivěli, jelikož najít obchod, který by něco takového prodával běžným lidem, dá docela práci. Většinou jsou nabízeny podobné suroviny jen pro potřebu obchodních společností a továren. Tuto skutečnost si uvědomila firma Unibar a začala nabízet zboží pro velkoobchod i maloobchod. Co všechno můžete na jejich stránkách najít?

Základní surovina

Jistě znáte pojem litina. Jaká je ovšem nabízena společností Unibar? Jde o kontinuálně litou litinu, která má velmi vysokou odolnost vůči tlaku a teplotě. Vyrábí se ze železa a uhlíku, o kterém je známo, jak rozdílně tvrdý může být. Na jedné straně z něj máme grafit do tužek, na druhé neskutečně odolný diamant. Výsledek tedy vydrží hodně velkou zátěž, ovšem pozor, není příliš pružný, na což je třeba dbát při manipulaci s ním. Zákazník má na výběr ze tří typů litiny. Jedna z nich šedá, která se používá do méně namáhaných ložisek. Další dvě odolnější se jmenují tvárná a austenitická. Druhá zmiňovaná je natolik odolná, že vydrží až kolem 800 stupňů Celsia a zároveň nepodléhá korozi v mořské vodě.

Máte zájem koupit si kvalitní zboží za rozumnou cenu. Objednané barevné kovy vám budou dodány do 5 dnů, ani na jiné objednávky nebudete čekat příliš dlouho. Podívejte se na prodej barevných kovů, kde si můžete přečíst detailní podmínky.

Vyrobit z mědi lze nejen bronzové medaile

Jedním ze základních technických kovů je bezpochyby měď. Její oblíbenost je vysoká nejen kvůli vysoké tepelné a elektrické vodivosti. Zároveň se na ni můžeme spolehnout díky odolnosti vůči korozi a nízké tepelné roztažnosti, což jistě oceníme v letních měsících. Vyberte si, jestli potřebujete měděné tyče, dráty nebo plechy. Měď je také dostupná v celé řadě slitin.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.