Služby pro sdružení vlastníků bytových jednotek

 

Má vaše sdružení vlastníků jednotek (SVJ) přetrvávající problémy se správnou bytového domu nebo jiné nemovitosti? Stává se pro vás technická či ekonomická zpráva budovy těžko řešitelným úkolem? Neradi hospodaříte s vysokými finančními částkami? Pak jsme tu v PPM, a.s. právě pro vás.

Profesionální služby pro sdružení vlastníků bytových jednotek

Pokud má i vaše SVJ problémy s vedením nebo správou jednotlivých nemovitostí, pak vyzkoušejte pomoc odborníků. Zbavíte se zbytečných starostí, stresu a ušetříte nemalé množství času. V PPM, a.s. nabízíme profesionální služby pro sdružení vlastníků bytových jednotek jako ekonomickou nebo technickou správu budov, vedení účetnictví i zastoupení funkce předsedy. Naši specialisté se dále postarají o profesionální úklid nemovitosti, údržbu domu či úpravu zeleně i vysokých dřevin v okolí domu.

Potíže ale mohou nastat i v personální stránce vašeho SVJ, a to i na pozici jeho předsedy. V PPM, a.s. jsme proto připraveni plně zastoupit tuto psychicky náročnou pozici, která vyžaduje vysokou odbornou způsobilost, časovou flexibilitu, ale i ochotu hospodařit s vysokými částkami nebo aktivně vyhledávat možnosti efektivních úspor. V neposlední řadě zajišťujeme také kompletní pojištění proti případným škodám způsobených třetím stranám, a to až do výše 50 000 000 Kč.

PPM, a.s.

Jsme předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti správy bytových a nebytových objektů. Na trhu nemovitostí působíme již od počátku 90. let a v současné době spravujeme v PPM, a.s. přes 10 000 bytových jednotek v Praze a blízkém okolí. Specializujeme se na komplexní správu pro sdružení vlastníků bytových jednotek u novostaveb nebo staveb krátce po rekonstrukci. Soustředíme se také na kompletní facility služby.

Přesné plnění přání našich klientů je pro nás vždy na prvním místě. Proto se pyšníme příznivou klientskou zónou, ale i novou službou v podobě elektronického domovního asistenta (EDA), se kterým snadno a rychle vyřešíte každý váš požadavek.

 

 

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.