Správné skladování zboží a přehlednost zajistí kvalitní regály

Každý majitel prodejny, skladu nebo třeba prodejny ví, jak je těžké uchovat zboží či výrobky ve správném uspořádání tak, aby se v něm dalo snadno orientovat. Jestliže i vy řešíte potíž, jak dosáhnout úspory místa, přehlednosti, snadné manipulace a to vše v kvalitním a cenově přijatelném provedení, pořiďte si regály od společnosti Regalsistem.cz. Nabízí různé druhy regálů, které vám umožní bezpečně a přehledně skladovat jak těžké zboží, tak drobnosti nebo výrobky atypických rozměrů. Ať už potřebujete regál, který bude vyšší a uspoří vám prostor, nebo chcete spíše delší regál na uskladnění dlouhého materiálu, zajisté si vyberete.

Regálový systém přesně dle vašich představ

Na internetových stránkách se můžete podívat na spoustu regálů, které by vám mohly vyhovovat. Stejně tak si ale můžete nechat zhotovit regál přesně dle vašich potřeb a přání.

Důležité je zohlednit, jak těžký materiál bude na policích skladován a k tomu přihlédnout při výběru tloušťky plechu, z něhož budou police zhotoveny.

Stejně tak můžete volit dvojí způsob napojení polic, a to buď šroubované, které jsou pevnější, tak bezšroubové spoje, které vynikají tím, jak rychle se dají zmontovat a v případě potřeby je velmi rychle přestavíte do požadované podoby.

Co se týče povrchové úpravy, volit můžete mezi pozinkovaným nebo lakovaným povrchem. Volte podle toho, v jakém prostředí bude regál umístěn, a také podle toho, co na něm bude skladováno.

Mobilní regály vám ušetří místo

Je-li váš sklad malý a neustále řešíte, jak zajistit dobrý přístup mezi jednotlivými regály a přitom využít co nejvíc místa, zvolte mobilní regály. Na výběr máte hned ze třech druhů: paletové, policové nebo konzolové. Paletové umožní skladovat zboží na paletách, policové pojmou různé zboží v různých velikostech a konzolové se hodí pro sladování tyčového či plošného materiálu.

Navštivte webové stránky Regalsistem.cz a přesvědčte se sami o důmyslně navržených regálech, které uspokojí každého, kdo potřebuje skladovat. Ať už jste majitel skladu, archivu, prodejny či dílny, z bohaté nabídky společnosti si zajisté vyberete.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.