Střechy na klíč

Střecha je horní součástí stavební konstrukce. Její hlavní funkcí je ochrana proti nepříznivým vlivům počasí. Klasicky se skládá z krovu, tedy nosné konstrukce a střešní krytiny. Podle tvaru ji dělíme na ploché a šikmé. Pro Českou republiku jsou typické a také nejoblíbenější šikmé střechy. Tento typ je vhodný pro dobrý odtok dešťové vody a sněhu. V teplejších oblastech na jihu vidíme naopak střechy rovné, aby nedocházelo k přehřívání teriéru.

www.strechy-novak.cz

Dříve, ale i v dnešní době se najde pár kutilů, kteří si střechu postaví vlastnoručně. Velká většina klientů sáhne po možnosti stavby střechy na klíč. V takových firmách Vám doporučí materiál, zhotoví projekt ve 3D a nabídnou veškeré služby a rady, které se týkají opravy a stavby střech. Spolupracují s materiály, které jsou vyráběny převážně v naší zemi a mají dlouholetou tradici např. Bramac, Tondach, Cembrit, KM Beta a další. Materiálů je tedy mnoho, které se liší cenově, designově a kvalitou. Jmenovitě betonové, pálené, vláknocementové, plechové, asfaltové střešní tašky a PVC fólie. Je také možné si zvolit lehčí materiál, a tím také zredukovat celkovou cenu.

www.strechy-novak.cz

Pokud si tedy objednáte přes internet střechy na klíč, tak k Vám v nejbližší době dojde pracovník, který s Vámi zkonzultuje možnou realizaci a vyhotoví projekt. Pokud odsouhlasíte návrh a celkovou cenu dojde k podpisu smlouvy a k samotné stavbě či rekonstrukci. Součástí těchto prací jsou také práce klempířské např. montáž okapů, svodů nebo oplechování komínů. Je možné dodat také ostatní doplňky, jako jsou střešní okna, solární panely a další.

Na klíč se dá také rekonstruovat střecha garáže nebo staršího domu. Takže pokud Vám zatéká nebo kouká do domu, měli uvažovat nad její opravou. Před rekonstrukcí se spočítá, zdali starý krov unese novou krytinu. Vymění se poškozený nebo vadný materiál za nový a zároveň se ošetří proti škůdcům a chorobám. Střešní plášť bude dobře fungovat, pokud bude provedena kvalitní střešní krytina, hydroizolace, tepelná izolace a parozábrana. Zároveň také ušetříte spoustu peněz za energii.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.