Tip na levné bydlení v Plzni

Cestujete do Plzně za prací a počítáte s tím, že zde minimálně několik týdnů či dokonce měsíců zůstanete? Pokud se vám nevyplatí najít si pronájem, který bývá většinou smluvně ošetřený minimálně na 12 měsíců, pak levné ubytování v Plzni najdete na ubytovnách. Zřejmě nejlepší podmínky nabízí Ubytovna Dýšina.
Ubytovna Plzeň – Dýšina patří k vůbec nejlevnějším na Plzeňsku. To ale neznamená, že by nabízela nějaké špatné podmínky, ba právě naopak. Oproti většina ubytoven v Plzni je neustále udržovaná, veškeré interiéry jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Člověk se zde rozhodně cítí útulně.
Určitě vás zajímá, za jakou cenu se dá ubytování v Plzni najít. Některé ubytovny, v nichž panují velmi špatné podmínky, si za jednu noc řeknou klidně 300 – 500 Kč, což je takřka neúnosná cena. Za takovouto cenu už se můžete rovnou ubytovat v některém z penzion.

Ubytování už od 130 Kč/den

Ubytovna Dýšina má ceny nastavené opravdu přívětivě. Za jednu noc zde nedáte více než 200 Kč. Pokud zde bydlíte alespoň 14 dnů, může jít cena za noc až k pouhým 130 Kč. V porovnání s drtivou většinou plzeňských ubytoven jde o velmi nízkou cenu. A je třeba znovu zopakovat, ubytovna je ve velmi dobrém stavu. O společné prostory se denně starají uklízečky, objekt je střežen. Má vlastní parkovací stání. Pokoje jsou standardně vybavené, ovšem kvalitním nábytkem.

Ubytovna Dýšina

Jak se dostanete do Dýšiny

Pokud tedy hledáte levné ubytování v Plzni a okolí, ubytovnu v Dýšině lze jen doporučit. Obec Dýšinu najdete cca 6 kilometrů od centra Plzně. Přijíždíte-li autem po dálnici z Prahy, stačí sjet na exitu 67 a pokračovat směrem na Plzeň po silnici č.26. U Chrástu pak odbočíte a za pár okamžiků jste v Dýšině. Ubytovna leží na jejím okraji, v těsném sousedství známého golfového hřiště, kde se konají i mnohé mezinárodní golfové turnaje. V Dýšině najdete malé obchody, kde si zakoupíte vše potřebné. Do Plzně to odtud máte asi 10 minut jízdy autem, využít i lze také autobusy MHD, které sem zajíždějí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.