Úklid bytového domu nemusí být jen nepříjemnou povinností

Vzpomínáte si na nepříjemný moment, kdy na klice od vašeho bytu najdete klíč od společné úklidové místnosti. Právě v ní se totiž nachází veškeré úklidové prostředky, kterými budete muset zbavit chodbu a další společné prostory nečistot. Přesně takto vypadá situace ještě v mnohých domácnostech i dnes. Je to přitom úplně zbytečné, jelikož o úklid společných prostor se mohou postarat mnohem efektivněji za minimální finanční částku profesionálové. Naším tipem je společnost Remiáš Global Services s.r.o., jejíž služby si představíme podrobněji.

Pravidelný úklid

Hlavní součástí pravidelného úklidu je logicky především setření povrchu chodeb, podest a dalších veřejných míst nacházejících se v bytovém domě. Společnost obstará i pravidelné speciální čištění sedaček v Brně. Posezení na chodbách a ve vestibulech tak bude dokonale čisté. Z dalších činností jmenujme ještě například setření prachu ze všech ploch a důkladné vyleštění madel a jiných kovových ploch. Vyčištěny budou i rohože a přecpané schránky, v nichž se nacházejí letáky, se stanou také minulostí. Už po vstupu do objektu bude jasné, že je zde čisto.

Hloubkový úklid

Čas od času se vyplatí soustředit i na místa, která nevyžadují pravidelné uklízení. Na mysli máme především umývání oken anebo mytí veřejného osvětlení či hydrantů. Velmi důležité jsou také sezonní práce. V zimě se musí někdo postarat o chodníky okolo bytového domu, na nichž se vytváří námraza. Naopak léto je typické krásnými květinami u vchodu a precizně střiženým anglickým trávníkem. S tím souvisí nejen jeho sekání, ale i vertikutace, hnojení a zavlažování. Ať už potřebujete klasický úklid, čištění sedacích souprav v Brně nebo jiném městě, případně jiné služby spojené s udržením pořádku v bytových domech, obraťte se na Remiáš Global Services s.r.o. a budete mít jistotu příjemného čistého prostředí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.