Ušetřete za vytápění díky zateplení domu včetně střechy

Který z majitelů nemovitosti by netoužil po tom, uspořit na výdajích za energie, vodu, zabezpečení a mnohé jiné, co se k bytu či domu váže? Jestliže vás trápí příliš vysoká faktura za plyn či elektřinu, protože topíte příliš mnoho, nechte si provést výhodné zateplování domu. Náklady na vytápění se rázem sníží a nebude docházet k únikům tepla či tepelným mostům.

Zateplujte celý dům

Drtivá většina zájemců o zateplení nechá provést zateplení obvodových stěn nemovitosti. To je velmi dobré, ale teplo často uniká také stropem a střechou. Aby bylo celé zateplení co nejefektivnější, neopomeňte zateplit i střechu.

Jestliže hledáte společnost, která zateplení domu udělá kvalitně a výhodně, obraťte se na psgroup.sk. Zabezpečujeme zateplení střechy i celého domu a používáme kvalitní a časem ověřený materiál. Spolehnout se můžete i na techniku prováděné práce, společnost si potrpí na preciznosti a spokojený klient je pro ně tím nejdůležitějším.

Znáte izolační desky Wolf?

Zateplení a s ním spojené úspory nejsou jediné, co spousta z nás zvažuje. Častým problémem je i hlučnost a snaha eliminovat zvuky co nejvíce. Právě pro tento účel doporučujeme desky Wolf, které vynikají složením z ekologických materiálů – karton a písek, jsou velmi vzduchově neprůzvučné a dokáží výrazně zlepšit kročejový hluk.

Desky jsou vyrobeny v Německu společností Wolf Bavaria a patří k našim nejúčinnějším izolacím. Skládají se z papírového kartonu ve třech lamelách, které jsou naplněny křemičitým pískem. Sílá je jen 15 mm a přesto jsou vysoce účinné.

Jestliže vás trápí potřeba zateplení nemovitosti, nebo chcete eliminovat hluk, vyzkoušejte zateplení domu výhodně nebo izolační kročejové desky Wolf. Uvidíte, že budete nadšeni, stejně jako mnoho uživatelů před vámi. Uspořené peníze budete moci využít třeba na s rodinou strávený volný čas.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.