Uvažujete nad nebankovní americkou hypotékou?

Uvažujete nad půjčkou, ale do banky se vám nechce? Banky už dávno nepředstavují jediný možný způsob, který je možné využít. Vsadit mimo jiné můžete na nebankovní společnosti, které vás nadchnou svými výhodami a skvělými podmínkami.

Seznamte se s nebankovními půjčkami

Máte už nějakou zkušenost s nebankovní americkou hypotékou? Tato půjčka je typickým finančním produktem nebankovních společností, které se snaží cílit na co nejširší skupinu lidí, nehledě na to, jestli máte dostatečné příjmy, zápis v registru a tak podobně. Hypotéka bez registru má řadu atraktivních výhod, od nízké úrokové sazby, přes jednoduchost vyřízení až po nulové sankce za předčasné splacení. Mezi hlavní zásady, na kterých tyto instituce konkurující bankám staví, patří:

 

  • Žádné skryté poplatky
  • Bez zbytečných sankcí
  • Rychlé vyřízení z domova
  • Férové jednání
  • Vhodné opravdu pro každého

 

Doba splácení závisí jen na vás

Každému vyhovuje jiná výše splátky. Někdo preferuje splácet co možná nejvyšší částky, ale za to co nejkratší domu, někdo dá zase naopak menším částkám v delším časovém období. Do jaké skupiny lidí patříte vy? Sami si budete moci určit dobu splácení. Nejnižší je pouhý jeden rok, nejdelší možná je celých třicet let. Je tedy možné vyjít vstříc opravdu každému, záleží, co preferujete.

Nemovitosti, kterými je možné ručit

Na jaké nemovitosti si můžete nechat půjčit peníze? Spousta lidí při této otázce začíná panikařit, protože si nejsou jistý, jestli jejich víkendová chata nebo třeba pozemek za městem budou stačit. Uklidníme vás, ručit totiž můžete prakticky čímkoliv, co uznáte za vhodné. Je nutné pouze myslet na to, že čím hodnotnější nemovitostí budete ručit, tím více finančních prostředků vám bude možné půjčit. Je tedy jasné, že hypotéka na pozemek nebude tak hodnotná, jako třeba hypotéka na rodinný dům. Záleží to však pouze na vašich možnostech a na tom, co vlastníte.

Může taky nastat situace, že nejste vlastníky žádné nemovitosti. Co s takovým případem? Je to prosté, můžete si najít spoluručitele, který by se za vás jednoduše řečeno zaručit svou nemovitostí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.