Úvěr pro každého

Dostali jste se do složité finanční situace? Potřebujete si půjčit peníze? Chystáte se rekonstruovat dům, koupit byt či potřebujete zaplatit dluhy? Právě v těchto případech, a mnohých dalších, se snažíme našim klientům se vším pomoci a poskytnout jim úvěr dle jejich potřeb a možností.

Nebankovní hypotéky

Každému z nás se občas může stát, že nějakým způsobem přijde o peníze, nebo že se dostane do situace, kdy si zkrátka a dobře potřebuje větší obnos vypůjčit, aby pokryl své výdaje, zařídil si bydlení nebo třeba splatil exekuce. Je mnoho variant, jak s penězi naložit, takže je pro mnohé z nás úvěr možností číslo jedna, kterou stále častěji volíme.
Hledáte úvěr, který bude mít výhodné podmínky? Chcete garantovat nízkou úrokovou sazbu a nízké měsíční splátky? Pak se spolehněte na naše profesionály. Předem nic neplatíte. Žádné poplatky za vyřízení nebo za sjednání nebankovní hypotéky neplatíte.

Úvěr pro každého

  1. Získat můžete až 70 % z odhadu vaší nemovitosti.
  2. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, bytem, družstevním bytem, domem, pozemkem, chatou, garáží, či jiným objektem.
  3. Garantujeme nízké měsíční splátky i nízkou úrokovou sazbu.
  4. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po 30 let. Sami si můžete dobu splatnosti zvolit podle toho, jak to vidíte a cítíte.
  5. O tento typ úvěrů se zajímají také lidé, kteří mají velké finanční problémy. S penězi můžete splatit exekuce, konsolidace půjček, zástavy, dluhy a další nesrovnalosti.
  6. S penězi můžete nakládat podle libosti. Nebankovní americké hypotéky umožňují, že je můžete použít na cokoliv, co zrovna potřebujete.
  7. Výhodné podmínky pro každého občana.
  8. Jednoduché vyřízení, žádné zbytečné papírování.
  9. Peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy.
  10. Žádné poplatky předem. Návrh úvěru je zdarma a neplatíte nic ani za odhad nemovitosti.
  11. Tolerance nízkých příjmů.
  12. Nebankovní hypotéka vám pomůže kdykoliv z nesnází. Stačí, když zašlete 4-8 fotografií vaší nemovitosti například e-mailem.
  13. Ihned se budeme vašim případem zabývat.
  14. Nevadí ani záznamy v registrech dlužníků. Pokud máte záznam, není to překážka k získání úvěru. Úvěr vám můžeme i v takovém případě běžně poskytnout. Stačí zaslat vyplněnou online žádost.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.