Doplňky na okna vám pomohou ke komfortnějšímu životu

Ať už máte okna plastová, dřevěná nebo hliníková, nová či starší, klasická nebo střešní, pokud je nevybavíte okenními doplňky, budete rázem ve značné nepohodě. Tím nejdůležitějším je koupě stínicí techniky. Vybrat si můžete několik druhů žaluzií i rolet, s nimiž získáte vyhledávaný stín i soukromí.

Rozhodněte se pro správné žaluzie

Kupříkladu žaluzie můžete koupit ve variantě vnitřní a venkovní. Každé mají svá pro a proti, záleží na tom, které se vám budou nejvíc líbit jak vzhledově, tak funkčně.

Oblíbené jsou venkovní žaluzie, které slouží nejen k zastínění interiéru a ochraně vybavení před škodlivým UV zářením. Díky nim totiž získáte i vysokou tepelnou a zvukovou izolaci, u některých i zvýšíte ochranu před vloupáním. Lze je koupit nejen na okna, ale i na zastínění balkonů nebo lodžií. U výběru můžete zohlednit i to, zda si přejete venkovní žaluzie zaomítací nebo klasické.

Co se týče vnitřních žaluzií, tady můžete vybírat mezi typy horizontálními, vertikálními, dřevěnými, plisé žaluziemi Easy Click nebo žaluziemi V-LITE pro střešní okna Velux, Fakro.

Velmi zajímavě a moderně působí i rolety Plissé, což jsou moderní skládací žaluzie s jednoduchou montáží, které jsou šité na míru.

Větrejte bez obav z nepříjemného hmyzu

Nejen stínicí technika je pro nás důležitá. Mnohem pohodlnější je mít okna opatřena i praktickými sítěmi. Sítě proti hmyzu vám dovolí větrat kdykoli ve dne nebo v noci, ať už máte rozsvíceno nebo zhasnuto světlo. Nejenže předejdete vniku komárů, ale i much, včel, můr nebo jiného létajícího i lezoucího hmyzu. Kromě sítí na klasická okna lze kopit i důmyslně řešené sítě pro střešní okna nebo dveřní sítě, abyste mohli trávit čas při otevřeném vstupu na terasu či balkon.

Kvalitní žaluzie v mnoha variantách, ale i sítě proti hmyzu najdete na rolety-site.cz. Vyberte si dle svého vkusu a potřeb, uvidíte, že budete spokojeni.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.