Pokud mladý pár plánuje rodinu, je lepší pustit se do rekonstrukce staršího interiéru

Otázku bydlení řeší většina mladých párů. Není důležité, zda spolu žijí ve svazku manželském nebo zda jde o nesezdané páry. Rozhodování, zda si byt pronajmout nebo jej raději koupit, závisí především na výši volných peněžních prostředků, které mohou partneři do vlastního bydlení investovat. Pokud připadá v úvahu koupě bytu, nemusí se později obávat možnosti, že by byl pronájem bytu vypovězen a rodina se pak musela stěhovat do bytu jiného. S koupí vlastního bytu získáváte možnost upravit si jej přesně podle svých představ. Změny budou trvalé a navýší hodnotu bytu, což jeho majitelé vždy ocení.

By: JOHNSON DESIGN SDTUDIO

Architektonický návrh by měl zpracovat zkušený architekt, aby v něm nic nechybělo

Rozhodne-li se mladý pár zakoupit byt starší a ten zrekonstruovat, měl by se zamýšlet také nad tím, zda do budoucna bude plánovat děti a také v jakém počtu. Možnost, že se v budoucnu v bytě budou pohybovat také malé děti, by měl zohlednit už při tvorbě architektonického návrhu všech plánovaných změn. Někteří si vystačí s jednoduchým počítačovým programem a vlastními nápady, ostatní raději osloví zkušeného architekta, aby jim s budoucí podobou bytu poradil a vytvořil originální řešení a barevné kombinace, které budou přesně odpovídat požadavkům mladých lidí a také jejich dětí.

Vybrat si toho správného architekta je důležité a na kvalitě jeho práce je závislá také míra spokojenosti klientů. Pokud budou spokojení hned od počátku, je velká pravděpodobnost, že setrvají u stejné firmy a nechají si nejen zpracovat architektonický návrh, ale také provést všechny další řemeslné práce. Velmi schopní architekti pracují pro společnosti Rekonstrukce interiérů Praha a Rekonstrukce interiérů Brno. Každá z nich zabírá jiný region, jedna obslouží klienty z Prahy a jejího okolí, druhá z Brna a blízkého okolí. Zájemcům o jejich služby stačí zvednout telefon nebo napsat email a sjednat si s některým z jejich pracovníků schůzku. Důležité kontakty můžete najít na internetových stránkách společností Rekonstrukce bytů Praha nebo Brno. Konzultantské a poradenské služby jsou zdarma, záleží pak již jen na klientovi, zda využije možnosti nechat si, též zdarma, vytvořit architektonický návrh. Zdarma je ale pouze v případě, že u společnosti Rekonstrukce interierů Praha či Brno setrváte a necháte si navržené změny také za výhodných cenových podmínek zrealizovat. V opačném případě za architektonické služby zaplatíte předem stanovenou částku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.