Bydlet v Praze aneb splněný sen každé generace

Jste čerství absolventi, chystáte se vybírat své první bydlení, rozhodli jste se, že se usadíte? Pak je podobná otázka zcela nasnadě, protože výběr lokality je naprosto zásadní – ovlivní do budoucna úplně vše, od práce po koníčky, od založení rodiny až po spokojenost, se kterou si budete jednou užívat penze. Proč potom nezačít zrovna v Praze, městě, které snese i přísné západoevropské standardy? Snadnější start při budování kariéry, ale také pestrobarevné možnosti kultury a trávení volného času.

Žižkov dostane už brzy nový kabát

Když si projdete Žižkov, doslova na vás dýchne historie, z které jistě všichni víme, že tato pražská čtvrť ještě před pár generacemi patřila mezi chudší části města. Ovšem, dnes už tohle rozhodně neplatí, a to i proto, že byty na Praze 3 rostou v místech, kde vyrostou nová obchodní centra a k mání tak bude nejen řada nových pracovních příležitostí, ale i příjemné zázemí pro mladé rodiny. Bydlení je zásadní investicí, která ovlivní vše v našich životech, měli bychom si proto zvolit správně. Tak proč potom nedat šanci zrovna Praze? Městu, co umí příjemně překvapit…

Občanská vybavenost v okolí na jedničku

Dispozice 1+kk nebo až pětipokojový byt? K mání je řada různých možností, projekt Byty u parku je připraven vyhovět početnějším rodinám i mladým bezdětným párům. Balkon nebo malá zahrada? Obojí láká k odpočinku a tradici odpoledního posezení u kávy.

Malešická ulice se může stát vaším novým domovem, v okolí je pestrá občanská vybavenost od škol a školek až pro zázemí pro sport a volný čas, kde nuda rozhodně nehrozí. Výhodou je také dopravní obslužnost, na autobus se dostanete během příštích pár minut, není tedy důvod chodit někam pěšky. MHD je totiž doslova po ruce, stejně jako vrch Vítkov, odkud se nabízí překrásný výhled do širokého okolí!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.