Hledáte ideální bydlení pro vaši rodinu? Seznamte se s projektem NA VACKOVĚ!

Bydlení v Praze má mnoho výhod pro dospělé i pro děti. Je známo, že v hlavním městě je snazší najít lépe placenou práci i to, že pro děti se tu nabízí možnost docházet do prestižních škol. Jestliže plánujete rodinný „přesun“ do Prahy a stále ještě jste nenašli ideální místo, pokud se seznámíte s projektem NA VACKOVĚ, dosáhne vaše hledání úspěšného konce. Co vše projekt nabídne a proč je ideálním místem pro rodinné bydlení?

Projekt NA VACKOVĚ vzniká téměř v centru Prahy

První velkou výhodou projektu NA VACKOVĚ je jeho umístění. Nabídne totiž nové bydlení na Žižkově, konkrétně v okolí ulice Olgy Havlové. Blízko to budou rezidenti mít do centra města i do přírody (v okolí se nachází parky Židovské pece a na Balkáně). Do centra to trvá jen několik minut jízdy MHD i autem.

V místě budou postaveny 3 pětipodlažní budovy, které nabídnou celkem 202 bytů. Vznikne celkem 81 bytů o dispozičním řešení 3+kk, které jsou ideální právě pro rodiny. Jestliže chcete ještě více prostoru, měla by vás zajímat nabídka 10 bytů o velikosti 4+kk. Realizátor projektu – developerská společnost Metrostav Development a.s. – nezapomíná ani na jednotlivce nebo bezdětné páry. Především pro ně je určeno celkem 85 menších studií o dispozicích 1+kk a 26 malometrážních bytů 2+kk. Bydlení zpříjemní zahrádky, které budou náležet k přízemním bytům. Ostatní byty budou mít balkony či prostorné lodžie.

K bydlení i investici

Projekt NA VACKOVĚ je vhodný nejen pro bydlení pro rodiny v Praze. Vzhledem k jeho poloze je i výhodnou investicí a tedy šancí pro všechny, kdo chtějí s výnosem do budoucna uložit své peníze. Více o tom, jak moc se investice do bytů vyplatí, si přečtěte v tomto článku.

Pozor: Prodej již běží

Projekt bude dokončen na konci roku 2016 a byty budou připraveny k předání nejpozději 28. 2. 2017. Prodej bytů Praha 3 byl již zahájen. Jestliže budete muset řešit hypotéku, zkuste se obrátit přímo na developerskou společnost Metrostav Development a.s. Ve spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. nabízí velmi výhodné hypoteční úvěry.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.