Sedací vaky s inovativním designem. Vypadají líp, než kdy dřív

Móda sedacích pytlů nedávno pobláznila celé Česko. Když do republiky vtrhly  tito obři plnění drobnými kuličkami, strhla se doslova mánie. Ta ale opadla stejně rychle, jako začala. První modely sedacích pytlů se totiž sice vyznačovaly inovativní technologií i kvalitním zpracováním, často jim ale chyběl nápad. První generace vaků se dokázala pouze líně povalovat po podlaze a měla nepraktický tvar, ze kterého se špatně vstávalo a vlastně nebylo jasné, k čemu má pytel sloužit. Tomu je ale konec. Nová vlna šílenství začíná, držte se! A tentokrát už na nových sedacích vacích chybu zkrátka nenajdete.

A v čem že se to sedací vaky najednou tolik změnily? Podívejte se sami. Výrobci a designéři začali přemýšlet inovativně a výsledkem je kolekce, po které zatouží zkrátka každý. Zákazníkovi výrobce nyní předkládá celou řadu atraktivních látek a designů. Stačí si zvolit – milujete metalický vzhled? Není problém, přímo pro vás kolekce chystá například zlatou látku. Příznivcům výrazných vzorů zase přijde vhod barevný potisk téměř indiánských obrazců, který se skvěle hodí do mladé domácnosti.

Mnohem více se sedací vaky přizpůsobily také dětem. Právě ty totiž tvoří velkou cílovou skupinu. Pytel naplněný kuličkami pro ně představuje jak hřiště, tak i hračku, sedačku a občas i postel. Navíc si od nich jejich nové měkoučké kamarády budou rádi půjčovat i rodiče. I v oblasti sedacích vaků pro děti je rozhodně z čeho vybírat. Můžete najít variantu ve tvaru prasátka, nebo třeba obrovské tlamy zubaté příšery, ve které se ale krásně odpočívá.

V mnoha domácnostech sedací pytle už zcela nahradily funkci sedací soupravy. Často dokonce každý člen domácnosti disponuje vlastním vakem, který si vybral přesně podle svýchh představ a požadavků. Určitě znáte pocit, když sedíte na velké rodinné sedačce a zkrátka nemůžete najít tu správnou pohodlnou polohu a příjemně se uvelebit. Pytel plný kuliček nejlepší polohu najde za vás a vám se nebude chtít už nikdy vstát.

Sedací vaky zažívají nový boom a tentokrát si ho opravdu zaslouží. Vyberte si ze široké nabídky právě ten svůj, nebo obdarujte své nejbližší. Zejména pro děti to bude ten nejlepší dárek!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.