Vybíráte novou podlahu? Podlahové studio v Prostějově vám pomůže

Jestliže jste se právě rozhodli pro rekonstrukci domu či bytu, nebo dokončujete stavbu rodinného domu, plovoucí podlahy Prostějov, T-parket s.r.o., vám nabídnou široké spektrum podlahových krytin.

Laminátové podlahy Prostějov

Laminátové podlahy, nebo-li také plovoucí podlahy Prostějov (T-parket s.r.o.) nabízí např. podlahy Floorline pochází ze společnosti Egger. Na trh uvedli devět produktových řad v osmi desítkách různých dekorů, které jsou kombinovány se sedmi povrchovými úpravami, dvěma typy spár a třemi druhy podložek tlumících známý kročejový hluk. Velká nabídka, nemyslíte? A to jsme jen u jednoho typu podlah. Podlahové studio Prostějov vám nabídne mnohem víc.

Podlahové krytiny a autentické povrchové úpravy

Pokud milujete přírodní dřevo, mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva je třeba Balterio. Jeho povrchová úprava 3D Wood Effect dokonale zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva. To dokáže ještě odstupňovat do mnoha variací lesku od známého matu až po lesklý satén či lehkost hedvábí. Exluzivní technologie Chromezone dokáže efekt ještě vylepšit povrchovou úpravu zvanou True to nature. Jednotlivému žilkování dřeva propůjčuje nádherný lesk. Dáváte-li přednost ruční práci, je tu ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped. Na výsledku je to rozhodně vidět, neboť dává jednotlivým podlahovým dílcům zcela mistrovský vzhled. Nová technologie Panoramic design na vás zapůsobí exkluzivním vzhledem, jakoby přecházely zlehka z lamely na lamelu a vytváří dojem naprosto nekonečných prken. V-drážky dotváří dokonalý vzhled skutečných dřevěných prken a celý efekt je velmi elegantní.

Vinylové podlahy i známé linoleum

Pokud sháníte vinylové podlahy Prostějov, navštivte prodejnu T-parket s.r.o. Naleznete zde i PVC vinyl v rolích. Prodej podlah Prostějov má ve své nabídce i PVC kvalitní podlahové krytiny, které splňují i těžké zatížení a všechny požadavky moderní podlahy. Velmi se snadno se udržují a mají vysokou odolnost proti opotřebení. Kromě velmi dobrého elegantního vzhledu a vysoké odolnosti vytváří antialergické prostředí. Jestliže jste se rozhodli pro linoleum Prostějov, u těchto výrobků je garantována dlouhá životnost, vysoká odolnost proti značnému zatížení a vtisku známých koleček od nožek nábytku. Mají třeba i odolnost vůči vypálení hořící cigaretou. Tyto typy podlahových krytin jsou cenově dostupné a hygienicky nezávadné. Velmi snadno se svařují a vznikají tak vodotěsné podlahy. Jejich výroba probíhá převážně z přírodních surovin a hotové podlahy mají i antistatické vlastnosti.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.