Boxy na nářadí – řešení pro domácnost i dílnu

Často se potýkáte s nepořádkem ve své dílně nebo v domácnosti? Jste profesionální řemeslník či domácí kutil a potřebujete s sebou nosit nářadí a další materiál pro práci? Máme pro vás řešení!

Možnou odpovědí na naše otázky jsou boxy na nářadí. Díky boxům elegantně získáte nejen úložné prostory, ale také je včetně obsahu rychle přenesete na místo, kam potřebujete. A pokud přepravujete objemnější či těžší materiál, není nic snazšího, než si pořídit pojízdný box na nářadí. Boxy na kolečkách ocení především profesionálové – například elektrikáři provádějící elektroinstalaci v rozlehlých objektech, stavební dělníci nebo řemeslníci, kteří při práci denně naběhají nepočítaně kroků.

Úložné boxy i na doma?

Udržovat pořádek v domácnosti zabere množství času. Úklidem či naopak hledáním potřebných věcí strávíme zbytečné desítky minut, které si můžeme užít příjemnějším způsobem. I v této situaci pomůžou prakticky členěné úložné boxy. Schováme do nich nejenom drobné nářadí, ale i další věci, na které doma prostě nezbývá místo nebo by se v zásuvkách zmotaly do jednoho nepřehledného nepořádku.

Jaký box pořídit?

Z několikaletých praktických zkušeností jak z pohledu prodejce tak zákazníka doporučujeme boxy na nářadí STANLEY. Značka STANLEY je zárukou kvalitního, bytelného zpracování a nabízí širokou nabídku boxů, které uspokojí běžného uživatele i náročného profesionála. V nabídce najdete jednoduché plastové boxy se základním vnitřním členěním, tak robustní pojízdné boxy z nárazuodolných materiálů.

Náš tip na závěr

Vyzkoušejte velkoobjemový pojízdný box STANLEY IML 1-93-968,  velmi žádaný box, který lze aktuálně zakoupit za cenu kolem 1.100 Kč (léto 2012) v internetové prodejně shop.alfavaria.cz

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.