Moderní šatní skříň nesmí v interiéru chybět

39-satni-skrin-v-barve-dub-sonoma-800x650Vybavení vnitřních prostor jakéhokoli domu nebo bytu se neobejde bez kvalitního a stylového nábytku. V každé místnosti se sice instalují odlišné skříně, nicméně účel využití je vcelku jasný. Musí dobře vypadat a nabízet také dostatek úložného prostoru potřebného k uskladnění nejrůznějších věcí. Jednu z nejdůležitějších rolí hrají bezesporu šatní skříně. Právě na ně se zaměříme a odpovíme si na několik otázek, jež se týkají jejich vzhledu, funkčnosti i umístění.

Design skříně dotváří vzhled interiéru

Kdo by nechtěl mít v interiéru unikátní solitér? Asi každý. Šatní skříně to bezesporu dokážou. Záleží hodně na materiálech, jež jsou na jejich výrobu využity. Základem je samozřejmě dřevo v podobě dřevotřísky anebo čistě přírodního masivu. Doplňuje se nejrůznějšími hliníkovými rámy a především sklem. Zhlédnout se po ránu v zrcadle sice není pro každého příjemné, nicméně pro ženy je tento prvek nezbytností. Celkové vzezření ještě dotvoří stylové kování, které nemůže na skříni chybět.

Efektivní uskladnění ošacení

Oděvy musí mít v interiéru skříně své nedílné místo. Nelze je tam prostě bez ladu a skladu naházet. I proto je nejdůležitějším prvkem skříně do šatny tyč, na kterou se věší bundy, mikiny anebo jakékoli jiné oblečení. Optimální je, když se šatních tyčí nachází ve skříni více. Dále nelze zapomínat na police. Jsou-li volné, nebude problém vytvářet si ve skříni různá pole pro uskladnění poskládaného oblečení. Typická jsou kupříkladu trička či krátké kalhoty. Není od věci, když máte k dispozici i zásuvky na drobný textil.

Nemusí být jen v ložnici…

Nikde není psáno, že šatní skříně musí být nezbytně v ložnici. Ano, nejčastěji je v této místnosti najdeme. Je to logické, právě tady se standardně oblékáme. Určitě se ale instalují také do předsíní a dětských pokojů. Nezbytné je přizpůsobit jejich vzhled charakteru místnosti. Ať už potřebujete model do jakéhokoli pokoje, určitě si vyberete z pestrého sortimentu na Dona-shop.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.