V čem spočívají výhody kuchyní na míru?

 

Čeká vás zařizování kuchyně v novém domově či bytě, který předěláváte? Ať už jste uvažovali nad tím, že si necháte kuchyňskou linku navrhnout na míru, nebo ne, čtěte dál. Níže uvedené informace byste totiž měli vědět nezávisle na tom, pro jakou variantu se nakonec rozhodnete.

Samozřejmě je možné si pořídit kuchyňskou linku někde v obchodním řetězci, ale v takovém případě musíte počítat s tím, že k vám domů možná nebude úplně 100% sedět. Problém přitom nemusí být pouze v rozměrech. I když se linka k vám do kuchyně vejde, může být zařízená neprakticky pro vaše potřeby.

Kuchyně na míru berou v úvahu víc než jen rozměry

O něco lepším, ale zdaleka ne dokonalým řešením, jsou tzv. sektorové kuchyně. Jedná se o případ, kdy výrobce nabízí desítky různých skříněk v dané sestavě a vy si z nich můžete vybrat libovolné, které využijete. Už je to lepší varianta, nicméně pořád postrádá hlavní výhodu.

Necháte-li si zhotovit návrh kuchyně na míru, získáte především rady od opravdových odborníků. Ti mají bohaté zkušenosti, jak se co dělá, takže vám pomohou vymyslet zařízení celé kuchyně tak, aby bylo hezké a zároveň účelné.

Každý problém má své řešení

Máte příliš malou kuchyni? Musíte se v ní vypořádat s nízkým stropem? Nevíte, jak udělat rohovou linku tak, abyste maximálně využili prostor? Podívejte se na kuchyně fotogalerie a uvidíte, že vše má své řešení.

Konkrétně v této fotogalerii uvidíte díla společnosti Nábytek MAX, která úspěšně navrhuje také předsíně, obývací pokoje, ložnice, pracovny a veškeré další pokoje. Vše vybavují zakázkovým nábytkem a každý jejich návrh je originál. Vždy se totiž orientují podle požadavků a možností klienta – jak cenových, tak třeba prostorových, barevných představ apod. Vše vám nejdříve představí v podobě 3D návrhu, až poté vyrobí nábytek, dopraví jej na místo a zdarma namontují. Spokojenost je zaručená, navíc budete mít doma něco opravdu unikátního.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.