Vyberte si kuchyni na míru, která splní všechna vaše přání a požadavky

Správná kuchyně by měla být vyrobena úplně dle potřeb hospodyňky, která v ní bude “královnou“. Přece jen, každá žena si svou kuchyni, ve které chtě-nechtě musí trávit mnoho času, představuje trochu jinak. Některé vyhovuje ukládání talířů svisle, do efektních přihrádek, některá si nedovede mít dvířka bez skleněné výplně. Jiné přijde vhod, aby byly vrchní skříňky výš, než je jejich běžné ukotvení, další zase potřebuje speciální poličky na kořenky, kterých stále přibývá.

Ať už si vybíráte kuchyni poprvé, nebo jste se rozhodli rekonstruovat a vynovit váš příbytek, v každém případě vás velmi potěší a překvapí kuchyně na míru a jejich široké možnosti.

Nespokojte se s průměrem

Navštívíte-li několik klasických prodejen nebo hobbymarketů, ve kterých nabízí klasické kuchyňské linky, zjistíte, že všude je takřka to stejné. Máte-li své vlastní přání a potřeby, bude se vám jen těžce hledat, abyste našli to, co vám vyhoví. Stejně tak to platí, potřebujete-li atypické rozměry nábytku, např. uzpůsobit skříňku koutu, který nemá pravý úhel, nebo pořídit skříňku, která bude mít speciální členění, poličky, přihrádky a přitom i vysouvací systém, protože ji chcete umístit do rohu.

Takováto přání klientek i klientů jsou zajímavou výzvou pro společnost LJ Kuchyně. Navíc nejenže pro vás ráda vyrobí kuchyni, kterou nikdo jiný nemá, ale zaměřuje se i na nábytek na míru.

Mnohé výhody a akce spojeny se společností LJ kuchyně

Společnost vyrábí nábytek již od roku 2003, a proto ví, že si díky svým kvalitám může dovolit poskytnout sedmiletou záruční lhůtu u kuchyňských linek, vestavěných skříní i obývacích stěn!

Právě nyní můžete využít vánoční slevy kuchyní – zhotovení “atypů“ bez příplatku! Montáž a doprava nábytku je zdarma, stejně jako 3D grafický návrh!

Díky nábytku na míru nebudete muset řešit malé prostory, nesouměrné rozměry ani vaše speciální požadavky! Neváhejte a obraťte se na LJ Kuchyně! Získáte kvalitního partnera pro váš domov.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.