Krby na biolíh si mohou dopřát nejen majitelé rodinných domů, ale i bytů. Znáte je?

Krb v interiéru je něco, co si přeje mít velké množství rodin i osob žijících single. Víte, že tohoto příjemného společníka, který vám doma zútulní atmosféru, dodá sílu romantice a nabídne relax v podobě „hledění do ohně“ můžete mít, i když nejste majiteli domků, ale bydlíte v bytě? Právě lihové krby se dají během chvilky instalovat do kterékoli místnosti ve vaší domácnosti a můžete jej libovolně přemisťovat bez nutnosti stavebních úprav.

V čem tkví základní výhody krbů na biolíh?

Jak již bylo zmíněno, dají se umístit i do bytů. Pro jejich provoz není třeba budovat komín, hořením tvoří jen vodu a oxid uhličitý stejně jako lidé. Po vypnutí krbu stačí běžně vyvětrat. Nejsou potřebné ani stavební úpravy. Určitě oceníte i pohodlí při zapínání a vypínání krbu, během okamžiku oheň zapálíte nebo uhasíte.

Úplně jsou eleminovány starosti s otopem i popelem nebo nečistotami. Krby fungují na principu topení biolíhem. Zvlátě ty, kteří si potrpí na dokonalý design jistě potěší, že si krb můžete různě obměnit, stačí vybrat si doplňky dle vašeho vkusu. Jde kupříkladu o sklo do krbu, dekorace v podobě dřevěných polínek nebo kamenů, misky na éterické oleje, reflexní ohniště či konzoly a další.

Zvolte si model, který vám bude nejvíce vyhovat

Na výběr máte hned ze třech různých typů kotlů na biolíh:

  • Závěsné
  • Volně stojící
  • Vestavné

Abyste měli představu, jak ten či onen biokrb vypadá, prohlédněte si bohatou fotogalerii na webových stránkách biokrb-levne.cz. Pořídíte zde jak samotné biokrby, tak příslušenství, čistící sady nebo líh. Určitě nahlédněte i do sekce Akce/výprodej, kde najdete zajímavé nabídky, díky nimž můžete ušetřit poměrně značnou část peněz.

Prožijte zimu příjemně díky biokrbu a vychutnejte si dlouhé večery obohacené o nezaměnitelný zážitek, který nabízí jen možnost sledovat oheň a odpočívat.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.