Žaluzie i rolety vybírejte pečlivě, mají velký vliv na celkový vzhled místnosti

Možná jste se nastěhovali do nového domova a okna vybavujete stínicí technikou, možná se vám závěsy omrzely a chcete interiér ozvláštnit novými, vzhledově zajímavými a kvalitními roletami, žaluziemi. Ať je to jakkoli, vězte, že stínicí technika má velkou moc, co se týče celkového dojmu, kterým daný pokoj dýchá. Proto je důležité, abyste  zvolili tak, aby rolety korespondovaly s ostatním vybavením pokoje nebo jeho funkcí.

Proč vybírat dle toho, jaký pokoj zastiňujete

U výběru dekorací neváháme a kupříkladu do ložnice zvolíme jiné dekorace, než do kuchyně. Ani do pracovny by se nehodily dekorace určené do dětského pokoje. Stejně tak je to s roletami a žaluziemi. Kupříkladu stínicí technika od společnosti Velux nabízí velkou škálu produktů, ze kterých si vyberete přesně dle svého gusta. Nechybí jednoduché, jednobarevné modely, výjimkou ale není ani pestrost a netradiční pojetí.

Společnost má na našem trhu dlouhou tradici a ví, že uspokojit přání klientů je mnohdy náročné. Proto nabízí nejen stínicí techniku v klasickém pojetí, ale i dětskou kolekci Disney. Vaše děti potěší, pokojík udělá krásnějším a především výborně zastíní pokoj před sluncem a ochrání jej před nechtěnými pohledy sousedů. Pro holčičky můžete vybírat např. rolety laděné do růžova s postavičkami oblíbených hrdinů z pohádek, kluci ocení spíše varianty s letadýlky či myšákem Mickeym.

Do obývacího pokoje volte spíše něco elegantnějšího, jednoduchého, aby vynikala sedačka, poličky nebo koberec a tapety stěn, okna by měla celkový vzhled dotvářet. Naopak dominantní může být např. na chodbě, na toaletě nebo třeba v zádveří.

Příznivá cena pro běžné uživatele

Přestože budete nakupovat kvalitní výrobky, vězte, že cena je dostupná běžným rodinám u nás. Jistě oceníte kvalitu a precizní práci, kterou bere výrobce Velux za naprostou samozřejmost. I v případě žaluzií budete nadšeni, jak důmyslně je řešeno ovládání, že je vše hezky esteticky zpracováno a i když požadujete, aby byl vzhled oken netradiční, najdete od této společnosti vše, co vás napadne. Na vámi zvolené zboží získáte záruku na 2 roky a bude vám přivezeno domů do 10ti dnů zcela zdarma.

Věnujte výběru rolet i žaluzií skutečně pozornost. Jde o investici na několik let a budou vás doprovázet v denním životě během dne i v noci.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.