Nábytek na míru není přežitek: Přečtěte si, jaké má výhody

Proč je nábytek na míru tak populární? Někteří lidé se chtějí odlišit, jiní zkrátka nenašli to, co by jim vyhovovalo. A někdy jde o jediný způsob, jak realizovat bydlení pro handicapovaného člověka.

V případě sériové vyráběného nábytku nemusí vyhovovat tvar, provedení jednotlivých prvků, velikost, materiál, barva, styl, přístupnost a v neposlední řadě kvalita. Zároveň se smiřte s tím, že katalogový nábytek nikdy naplno nevyužije potenciál atypického či originálního prostoru.

Pokud vám z výše uvedených či jiných důvodů sériově vyráběný nábytek nevyhovuje, budete se muset obrátit na truhlářství, které vám ho vytvoří na míru. V tomto směru to budete mít poměrně snadné, protože schopných firem je víc než dost.

bytmag.cz_truhlarstvi-marek_cz_01Nábytek do ložnice na míru od Truhlářství Marek

Mohlo by vás však odradit tvrzení, že je nábytek na míru drahý. Ale ani to není tak úplně pravda – kvalitní truhlář v Praze vás sice vyjde na o něco více peněz než nákup hotového nábytku z katalogu, ale bude s vámi po celou dobu spolupracovat, konzultovat připomínky a postará se i o montáž přímo u vás doma. Individuální přístup a důraz na stoprocentní spokojenost zákazníka přitom bývají k nezaplacení.

Výhody nábytku na míru v kostce

Opakování je matka moudrosti: nábytek na míru je kvalitní a precizně zpracovaný. Jeho životnost je proto logicky delší a v konečném důsledku se může vyplatit i z finančního hlediska. Sami si zvolíte styl, barevnou kombinaci a provedení. Truhlář nábytek přizpůsobí dispozicím bydlení a zhotoví ho tak, aby plně odpovídal vašim představám.

bytmag.cz_truhlarstvi-marek_cz_02Skříň na míru do obývacího pokoje od Truhlářství Marek

A co všechno na míru vám truhlářství vyrobí? Můžete si nechat zhotovit kuchyň, postele, stěnu do obývacího pokoje, vestavěné skříně, ale také konferenční stolek, repliky dobového nábytku a jakýkoliv další kousek nábytku, jež vás napadne. V praxi záleží především na specializaci a zručnosti vybraného truhláře.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.