Šatní skříně – různé modely a typy

38798_img_Uklizená místnost z módy nikdy nevyjde. Přehled, řád a více úložného místa nabízejí vestavěné skříně a šatníky. Díky praktickým posuvným dveřím si v podstatě vytvoříte v místnosti další místnost. Šatní skříně – při tomto typu šatníku sice slouží jen vnitřní prostor, ale máte možnost zde oboustranně využít pevnou příčku. Problémy se skladováním oděvů a věcí jsou především v malých bytech. Šatní skříně jsou ideální, neboť jsou přehlednější než běžná skříň a využijete zde prostor od podlahy po strop. Šatní skříně nejsou určeny pouze pro malé byty, ale vestavěné systémy najdou uplatnění i v rodinných domech.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Šatní skříně si s maximální efektivitou poradí s každým prostorem

Šatní skříň si s maximální efektivitou poradí s každým prostorem a přitom nerozhoduje sklon stěn ani velikost místnosti. Šatní skříně se nejčastěji staví do chodby či předsíně, kde řeší nedostatky s odkládáním věcí. Mimo kabátů a bot do nich ukládáme i kufry, tašky, čisticí prostředky a různé domácí nástroje. Často se sem navrhují spolu s věšákovou stěnou. Šatní skříně se staví i do ložnice nebo do dětského pokoje. Zajisté jste se již setkali i s tím, že šatní skříně krášlily obývák nebo sklep. Velmi praktické jsou posuvné dveře, které ukrývají vnitřní vybavení přizpůsobené individuálním potřebám. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně – nejekonomičtější varianta je vestavěná skříň bez korpusu

Nejběžnější a nejekonomičtější varianta je vestavěná skříň bez korpusu. Jak jsou tyto šatní skříně ohraničeny? Jednoduše – k ohraničení a uchycení vnitřního vybavení se využívá stěna, podlaha a strop, a díky tomu ušetříte materiál. V mnohých interiérech se využívají skříně, které jsou vestavěné částečně, pouze s jednou bočnicí. No a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na samostatně stojící skříně, které nám taktéž pěkně předělí místnost. Do atypických prostorů se nechávají šatní skříně vyrábět na míru. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu IDnábytek.cz.

 

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.