Sektorový nábytek se bude v obývacím pokoji vyjímat

 

V rodinném domu představuje obývací pokoj společenské centrum, kde se setkávají všichni členové rodiny. Pokud k vám přijde návštěvy, první, kam je usadíte, je opět obývací pokoj, a proto byste měli zvolit poměrně velkou sedací soupravu, tedy pokud je místnost dostatečné prostorná. Ovšem sedací souprava není jediný prvek, na který byste se měli zaměřit. Ojedinělé kouzlo dodávají místnosti jednotlivé kusy nábytku.

V obývacích pokojích už dávno nehrají prim obrovské obývací stěny, jež opticky místnost výrazně zmenšily. V posledních několika letech se do popředí prodírá sektorový nábytek, jenž se vyznačuje mnoha přednostmi.

Sektorový nábytek řady Agario

Samotný název napovídá, že díly je možné kombinovat podle potřeby. Sestavíte si tak obývací stěnu, která vám vyhovuje po funkční, praktické i estetické stránce. Velice oblíbený je Agario vyznačující se kvalitním zpracováním. Výrobce použil laminované DTD. Obrovskou výhodou je, že ani jeden kus nábytku nemá úchytky, což nebude lákat děti k otevírání šuplíků a skříněk, protože u řady Agario je použitý systém otevírání zvaný „push to open“.

V nabídce jsou dva dekory, a to dub sanremo/latte lesk a dub san remo grafit lesk. Dokonce je možné přiobjednat si LED podsvícení, například u stolku pro televizor.

Kde koupit nábytek do obývacího pokoje?

Jednou z předních společností, která se zabývá prodejem nábytku, je společnost Nábytek Natali. Vybrat si můžete jakýkoliv druh nábytku, nikoliv pouze sektorový do obývacího pokoje. Bez problémů s tímto prodejcem vybavíte celý dům či byt. Spokojení budete také s cenovou politikou. V internetovém obchodu si můžete seřadit nábytek podle cen, pokud sháníte co nejlevnější možnosti. Podívejte se do pestrého produktového portfolia a určitě si vyberete i vy.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.