Rádi byste oživili fasádu, sokl nebo zeď v interiéru? Co třeba kamenem?

Kámen dokáže hotové divy. V interiéru i exteriéru. Z technologického hlediska je téměř nezničitelný, což dokazují první kamenné stavby z počátku 9.století. Můžete si tak být jisti, že produkty z kamene si pořizujete doslova na doživotí.

K tomu kámen na pohled dobře vypadá. Obzvláště v kombinaci s dřevem a sklem. Velmi působivá zákoutí ale vytváří i s vodou a rostlinami. Skvělým příkladem jsou akvária, na která se dokážeme dívat celé hodiny, aniž by nás omrzela. Za tímto pohledem spolu s uklidňujícími plovoucími rybičkami stojí právě kombinace kamínků, vody a vodních rostlin. Pastva pro oči i pro duši.

Dekorativní kameny a okrasné valouny

Podobný efekt ovšem na nás mají přírodní jezírka, samozřejmě osázená vodními rostlinami a okrasnými kameny. V tomto případě se uplatňuje nejenom klasický kačírekale i různé dekorativní kameny okrasné valouny různých barev, tvarů a velikostí.

Solitérní kameny a obelisky

Poutavé zákoutí mezi keři a stromy dokáží vytvořit i různé solitérní kameny a obelisky. Pokud je náležitě osvětlíte, budete se z nich moci těšit i ve večerních hodinách. Na místo pak stačí postavit lavičku a snění pod hvězdami bude moci začít.

Kamenné obklady do interiéru i exteriéru

Velmi populární v současné době je i klasický kamenný obklad, jež nachází své využití jak v interiéru, tak v exteriéru, ať již se jedná o obklady fasád, soklů, nebo i zdí interiérů. Jedná se jednoduchý způsob, jak oživit místnost. Obklad přitom nemusíte aplikovat na všechny čtyři zdi, ale jen parciálně.

Zahrada jako ze žurnálu

Bohatou nabídku kamenů všeho druhu najdete například na e-shopu obchodskameny.cz. Zahradní kameny, ale i působivé výrobky z kamene stejně jako třeba zahradní schody, tu můžete vybírat v pohodlí svého domova. A pokud si svým výběrem nebudete jisti, neváhejte se obrátit na samotného provozovatele e-shopu, jímž je společnost Elka kámen s.r.o.. V jejím portfoliu jsou totiž i návrhy a realizace zahrad. Pak si můžete být jisti, že co nevidět budete mít zahradu jako ze žurnálu.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.