Jak si zajistit úklid, správu a ostrahu objektů na více místech najednou?

Vlastníci a provozovatelé několika budov řeší palčivý problém zajištění spolehlivé úklidové služby, technického zabezpečení a ještě ostrahy spravovaných prostor. Pečlivé úklidové služby v kombinaci se správou a technickou údržbou v celé České republice má na starost prověřená akciová společnost Hondl Global Services.

Jedna firma obstará vše: úklid kanceláře, bytu, domu i rozlehlé haly

Můžete být majitel velké firmy sídlící v průmyslové hale, pracovat na detašovaném pracovišti vzdáleném od haly několik kilometrů a ještě být například členem Společenství vlastníků jednotek v bytovém domě. Kromě denních povinností se musíte zabývat sháněním poctivých a pracovitých zaměstnanců úklidových služeb. Proč si nepovolat firmu, která za vás tyto starosti vyřeší? Budete mít v kanceláři poklizeno jak v klícce, společné prostory v činžovním domě budou pravidelně čištěny, zeleň i sníh okolo domu uklizené a potřebné opravy v objektech promptně vyřešeny. Nemluvě o rozlehlých prostorách pracoviště, jež si zaslouží pravidelný úklid. Čištění oken na výškových budovách i ostraha objektů jsou rovněž v kompetenci firmy, jež zaměstnává téměř 400 pracovníků a využívá nejmodernější strojovou úklidovou techniku i účinné čisticí prostředky.

Nárazové generální a vánoční úklidy

Pokud vás čeká vánoční úklid nebo likvidace pozůstatků rodinné oslavy, neváhejte se obrátit na zmíněnou společnost. Vyjma pravidelné údržby jsou její zaměstnanci připraveni i na nárazové úklidy, včetně těch generálních, nebo na neoblíbené uklízení po malování a stavebních úpravách v bytech. Pracovníci jsou často využíváni rovněž v ubytovacích zařízeních, v nichž nedostatek pracovních sil může způsobit nedokonalé čištění hotelových prostor. Nebojte se oslovit prověřenou společnost zaměřenou na kompletní úklidové služby, správu nemovitostí, deratizace i ostrahu objektů. Ušetříte své síly i nervy.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.