Betonová kuchyně dodá vašemu interiéru originalitu

fotoNová kuchyně: přání mnoha žen i mužů, kteří často vaří nebo se v kuchyni pohybují. Sešlý materiál vyžaduje více údržby, nevypadá tak dobře a člověku se vlastně vyvářet ani moc nechce. Rekonstrukce kuchyně je ale velký krok. Nebojte se a buďte v něm originální: pořiďte si do kuchyně betonové prvky.

Beton v kuchyni? Klidně!

Že vám představa betonu a kuchyně nejde dohromady? Chyba! Pokud už vás v minulosti zaujaly módní černobílé nábytkové sestavy nebo kuchyně, okouzlující šedivý beton vás může jedině nadchnout. Zapůsobí na vás jeho originalita a jednoduchost – uvidíte, že se vám neomrzí po týdnu ani po dvou letech od renovace kuchyně.

Aby kuchyň nebyla studená

Pochopitelná je obava z toho, že betonové kuchyně působí chladně. Skutečně tomu tak může být – v případě, kdy budete kombinovat beton s ocelí, z vaší kuchyně zrovna sálat teplo nebude. Zato však dosáhnete jedinečného industriálního designu: vaši moderní kuchyni vám budou závidět zkrátka všichni, kdo holdují minimalismu a praktickému industriálnímu stylu.

foto1

Pokud takový postup není zrovna váš šálek kávy, jsou pro vás jiná řešení. Kombinací s tmavým dřevem nastolíte vyvážené prostředí, světlejší dřevo nebo červenější odstíny dřeva vytvoří útulnou kuchyni, které se už vůbec nemusíte bát. I v takto vzniklém příjemně teplém prostoru si můžete užívat výhod, které betonové kuchyňské prvky přináší.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.