Složte si originální stůl z ručně vyrobených komponentů

Také se vám stalo, že jste si v obchodě nábytku nevybrali ten pravý jídelní stůl, protože mu vždy něco chybělo či přebývalo? Nebo jste chtěli zkombinovat materiál, který jste ale společně nenašli? Možná si přejete stůl s velkou, silnou deskou z masivu, a tu chcete instalovat na pevnou ocelovou podnož. Ať je to tak, či tak, v každém případě vám mohou vyhovět nohy ke stolům, které si můžete s pracovní deskou libovolně kombinovat.

Kvalitní stolové konstrukce

Na webových stránkách steelbro.cz najdete společnost BigConnect s.r.o. z Harhaj na Slovensku. Tady vyrábí nohy ke stolům, ale také konstrukce židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky, věšáky, stojany na víno a různé doplňky.

Co se týče ocelových stolových nohou, jde o ručně vyráběné stolové podnože z jeklové oceli s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Samozřejmostí je navržení kovové konstrukce tak, aby byla maxímálně pevná i při vysoké zátěži. Co se týče povrchu stolové nohy, ten může mít vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, ale i barevné ošetření v černém, bílém, zlatém nebo chromovém provedení.

Zajímavé akční nabídky

K nejprodávanějším patří jídelní ocelové nohy Electra, jídelní centrální podnož Thusia, jídelní ocelové nohy Galt nebo třeba Epsilon. Mnohé z nich najdete v akci, což pro vás bude znamenat slevu až ve výši 35 % z původní ceny. Díky tomu jsou vám mnohé stolové podnože cenově dostupnější.

I když koupíte zboží za výhodnou akční cenu, můžete si být jisti, že kvalita je zde vždy na prvním místě, a vždy je pro výrobu volen materiál od ověřených dodavatelů. Pokud vám nebude vyhovovat portfolio nabízených výrobků, je možné domluvit se na výrobě produktu přímo podle vašich představ. Všechny výrobky jsou vyráběny z nejlepších lokálních materiálů, a v případě nákupu nad 25 000 Kč získáte dopravu zdarma.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.