Stylové bydlení za humny, to je Malešický Háj

Chtěli byste bydlet na venkově a přitom se neumíte zříct vymožeností města? Nemáte rádi velká sídliště a hnusí se vám představa, že vám sousedi vidí až do ložnice? Pak vás přímo nadchne domov s lesem za zády, nesoucí příznačný název Malešický háj. Vítejte v pohádce!

Nové byty Praha 10 odkazují na projekt Malešický háj. V oblasti Malešic vyrostlo pět bytových domů s celkem 107 byty. Ty jsou o velikosti 1+kk až 5+kk a přináší svým budoucím majitelům pocit jistoty, bezpečí a soukromí uprostřed opravdové přírody. Malešice se stanou vaším skutečným a jedinečným domovem.

Kus vesnice v metropoli

Bydlení v Praze Malešicích je jedinečné v tom, že projekt nabízí dostatek soukromí a naprosto symbiózu s okolní přírodou. Milovníci zeleně nebudou skrývat nadšení a ti, co měli doposud svůj sen, žít na vesnici, si budou připadat jako v „Jiříkově vidění“.

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Byty s výhledem do lesa

Bytové domy mají maximálně pět podlaží, takže svým architektonickým ztvárněním kopírují designovou trendovost na poli minimalismu. Výhled všech bytů slibuje orientaci do Malešického lesa, takže vás čekají rána za zpěvu slavíků a večery na terase za zapadajícího slunce a vůně bylin nejrůznějších druhů.

Lokalita přesto disponuje veškerým občanským vybavením. V dosahu jsou hřiště, školy, obchody i restaurace. Žít v Malešicích, znamená mít ideální zázemí a přitom výborné logistické spojení na centrum. Že jsme vám právě nasadili brouka do hlavy? Buďte mezi prvními, kteří si ze 107 volných bytů vyberou, a udělejte životní investici, které nejenže nikdy nebudete litovat, ale naopak vám přinese štěstí!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.