Potřebujete betonovou jímku? Víme, kde vám ji vyrobí i přivezou až domů

To, jak nakládáme s odpady a splaškovou vodou je velmi důležité. V případě, že bychom nedbale využívali „nekonečné místo v prostředí“, velmi rychle bychom znečistili přírodu a okolí na neúnosnou míru. Proto musí mít každá nemovitost napojen odpad odvádějící vše, co vyprodukujeme, do obecní kanalizace, která vše následně odvádí do čističky odpadních vod.

Jsou ale mnohá místa, kde obecní kanalizace není. Tady jsou lidé nuceni používat jiné řešení, a tím je betonová jímka neboli žumpa.

Dostupnost a rychlé dodání

Jímku můžete potřebovat nejen v případě, kdy stavíte nemovitost, ale i v případě, kdy rekonstruujete. Betonové jímky Brno, které vyrábí společnost dobrezumpy.cz vám vyhoví v každém případě. Jsou vyráběny z kvalitního prvotřídního vyztuženého betonu, a tak jsou nejen odolné a pevné, ale mají dlouhou životnost. Prefabrikovaná jímka je opatřena speciální penetrací.

Jímku vám firma nejen vyrobí, ale také vám ji kdekoli v rámci České republiky přiveze. Takže objednat si může betonové jímky Opava, Přerov, Zlín, Znojmo, České Budějovice, Plzeň, Aš, Praha, Králíky… Jednoduše lidé ze všech měst křížem krážem Českem, Moravou i Slezskem.

Usazení jímky s pomocí hydraulické ruky u vás doma je v ceně jímky. Stačí, abyste připravili dostatečně velkou a hlubokou jámu, do níž bude usazena. Jímka není potřeba obetonovat. Doplatit si budete muset ale dopravu. Její cena záleží na vzdálenosti.

Příslušenství k jímce

Pokud víte, že budete v místech jímky jezdit autem, je dobré její odolnost a pevnost zvýšit zesílením vrchní desky. Tím se zvýší nejen nosnost jímky, ale i odolnost vůči zemním tlakům. I to je důvod, proč je možné tyto konkrétní jímky umisťovat do různých typů zeminy. K jímkám se dá dokoupit i další příslušenství, jako jsou litinové poklopy, betonové komíny, průjezdové desky nebo měřiče hladiny kapaliny.

Neváhejte a kontaktujte dobrezumpy.cz. Případné dotazy vám rádi a ochotně zodpoví, poradí ve všem, v čem budete potřebovat a pomůže s výběrem nejhodnějšího rozměru. Ostatně použít ji můžete i na sklep. Stačí, když použijete jednu nebo víc jímek, které se dají spojovat, a vznikne vám prostor, jak velký si přejete.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.