Regálové systémy zajistí pořádek v dílně, skladu i obchodě

Každý, kdo někdy pracoval v jakémkoli velkoskladu, prodejně se zbožím či dílně, jistě ví, že jedním z nejdůležitějších faktorů je na těchto místech pořádek. V každém takovém prostoru je pro zajištění plynulého chodu naprostou nutností mít veškeré zboží nebo materiál pečlivě roztřízený, zařazený a uskladněný tak, aby bylo vše vždy snadno dohledatelné a dosažitelné. V každém skladu musí vládnout systém. Ideálně regálový systém.

Vhodně zvolený regálový systém dokáže ve skladu, dílně i v prodejně udržet pořádek, zajistit smysluplné využití všech prostor a v neposlední řadě i zrychlit a zefektivnit práci zaměstnanců, kteří se zbožím denně manipulují.

Regály a regálové systémy se vyrábějí v mnoha variantách, různých materiálech i provedeních. Výrobci a prodejci regálů STORAGE CZ, s.r.o. jsou si vědomi rozličných potřeb všech druhů svých zákazníků a právě touto variabilitou jim vycházejí vstříc v jejich splnění. V nabídce jsou například regály s plechovými policemi, regály s dřevotřískovými policemi, plastové regály a podobně. Jako doplněk pak najdeme i plastové bedny a boxy, nebo i skříňky se zásuvkami či drátěné koše a skládací a kónické přepravky.

Pokud si zákazník nevybere z typizovaných produktů, nabízí firma možnost sestavit si vlastní regál přímo na míru.

Řešení i pro zahrady a domácí dílny

Specialisté ze STORAGE.CZ však nenabízejí skladová řešení pouze pro firmy. Pokud máte dům se zahradou příp. vlastní kutilskou dílnu, jistě si vyberete mnoho vychytávek, které se vám budou hodit. Do dílny police a regály, na zahradu pak třeba dostatečně velkou nádrž na vodu, praktický plastový kanystr nebo lehký kbelík s víkem.

Jednoduchá je i následná údržba

O zakoupené regály a police už není potřeba nikterak speciálně pečovat. Díky použitým materiálům si vystačíte s údržbou pomocí vody a běžně dostupných čisticích prostředků.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.