Bezpečné dveře lze pořídit i na úvěr ze stavebního spoření

Chcete zabezpečit svůj dům či byt kvalitními bezpečnostními dveřmi, ale schází vám finance? Není problém! Bezpečnostní dveře jsou významným prvkem jak zabránit vloupání a vykradení vašeho bytu v období dovolených, případně i v době kdy se v bytu nacházíte a spíte, nebo jste na terase. V posledních letech se neustále rozšiřuje množství vykradených bytů a domů a zlodějové jsou čím dál vynalézavější.

Logo ČMSS

Bezpečností dveře vyšších bezpečnostních tříd mají dokonce velice dobré tepelné a izolační vlastnosti a plní i funkci protipožární odolnosti. Dveře mohou mít mnoho povrchových úprav, oblíbené jsou dýhové dveře, laminát, nebo dražší masivní dřevo. Při výběru firmy zajišťující výrobu bezpečnostních dveří na míru musí být kladen důraz na dodržení bezpečnostních norem a certifikátů.

Úvěr ze stavebního spoření vám může pomoci financovat jak nákup nemovitostí, tak modernizaci, ale i rekonstrukci vašeho domova. Díky tomu můžete využít tento úvěr i k nákupu bezpečnostních dveří a již od začátku budete znát svou pevnou úrokovou sazbu. Už nemusíte čekat a šetřit, stačí zajít do vaší stavební spořitelny a zabezpečit svůj domov.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.