Nejlevnější byty v Praze

Uvažujete o bydlení v Praze, ale zároveň se obáváte, že na to nemáte dostatek financí? Nemusíte mít obavy, jde jen o předsudky, které už dávno nejsou pravdou. Většina novostaveb je cenově přizpůsobena klientům s největší poptávkou, které tvoří zejména mladé páry nebo rodiny s malými dětmi. Pro účely rychlého vyhledávání a přehlednosti bytů na trhu, byl vytvořen portál nabízející nejlevnější byty v Praze a okolí. Z hlediska dispozice si vybírat můžete od bytů 1+1 až po 5+1 a více v zajímavých oblastech.

Ekospol a.s. je společnost, která dokázala upokojit více než 8000 klientů, pro které vybudovala přes 3500 bytů. Do budoucna připravují další zajímavé projekty a prodeje dalších lukrativních bytů. Zasloužili se proměnou jednotlivých oblastí Prahy, které se tak staly svým vzhledem charakteristickými. Disponují inovativními technologiemi, moderními materiály, kvalitou, neotřelým vzhledem a také splynutím s přírodou. Jejich developerský projekt Nový Park Písnice patří mezi nejprodávanější novostavby. Mezi další úspěšné projekty patří Vilapark Uhříněveská obora a Panorama Kyje II. Mezi další úspěchy patří tři evropské certifikáty, pro které musí být dodrženy opravdu ty nejpřísnější kritéria. Jde o certifikát řízení jakosti, certifikát environmentálního managementu a certifikát managementu.

Finep developerská společnost byla založena v roce 1995. Pod jejich štítem vzniklo 6000 bytů a nejrůznějších developerských projektů. Zaměřují se na široké spektrum nemovitostí v zajímavých lokalitách v České republice a také na Slovensku. Nejrozšířenější jsou novostavby v Praze, které oplývají exkluzivním vzhledem, nadstandardním vybavením a moderní architektonikou. Mezi jejich projekty patří Malý Háj – Praha 10 (Štěrboholy), Kaskády Barrandov – Praha 5, Bytový Park Prosek – Praha 9 (Střížkov), Na Hvězdárně – Praha 5 (Velká Chuchle), Bydlení Nad Přehradou – Praha 10 (Hostivař), Harfa Park – Praha 9 (Vysočany) a Britská čtvrť – Západní Město. Nabízí také družstevní bydlení – Bytové družstvo Habr, Družstevní byty Barrandov a Družstevní byty Prosek.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.