Zmodernizujte si vaši chatu s užitečnými spotřebiči

Nádherná příroda a přátelští místní obyvatelé jsou vedle hektického a uspěchaného života ve městě pohlazením po duši. Po čase, kdy trávíte veškerý svůj volný čas na vesnici či v chatové osadě je logické, že chatu považujete za svůj druhý domov. Pokud patříte k milovníkům přírody a vlastníte menší venkovskou nemovitost, kde rádi trávíte svůj volný čas určený k relaxaci, určitě hledáte nové možnosti, jak svou chatu zvelebit a ještě více zútulnit. indukcni-varic

Ženy, které rády vaří a pečou, kladou důraz na pohodovou atmosféru při vaření či stolování a v klidném, ničím nerušeném prostředí si to ještě více užívají. Proto ocení kvalitní kuchyňské spotřebiče, ty ušetří nejen spotřebovanou energii, ale také čas strávený při přípravě pokrmů. Jaké pomocníky zcela jistě uvítáte?

Kuchyňské spotřebiče na chatu

Je třeba mít na paměti, že chalupa je takovým druhým domovem a slouží hlavně k odpočinku a relaxaci. Proto neztrácejte čas dlouhým vařením ve staré troubě se špatně funkčními plotýnkami. Na trhu je v současnosti mnoho typů špičkových výrobků se spoustou nových pojmů, složitými funkcemi a jejich obsluha je leckdy problematická. Naštěstí existují také praktické a jednoduché spotřebiče plnící dobře svoji funkci. Jedním z nich je jednoplotýnkový indukční vařič se sklokeramickou varnou deskou Schott Ceran, který je nepostradatelným pomocníkem pro rychlou a bezpečnou přípravu jídel. Jedná se o vhodný doplněk určený na chalupy, chaty a kempování. Je snadno přenosný, skladný a má nastavitelnou teplotu 60–240 °C.

Pekáče a plechy na pečení v trouběovalny-roaster-4-v-1-s-neprilnavym-povrchem

I na chalupě můžete péct skvělé buchty a koláče, stačí mít to správné nádobí. Se skvělými pomocníky, jako je např. oválný pekáč na indukci o průměru 38 cm, který je složen z hlavní pečící nádoby, skleněné poklice, plné poklice a nerezové mřížky na grilování je pečení radost. Výhodou je, že můžete plnou poklici použít samostatně jako pekáček a přiklopit jej skleněnou poklicí. Je to velice praktické řešení a celá sada nezabere mnoho místa. Povrch pekáče je potažen třemi vrstvami speciálního nepřilnavého povrchu Quantanium s vysokou odolností a tepelnou vodivostí. S touto povrchovou úpravou dosáhnete mnohem rychlejší přípravy pokrmů, čímž ušetříte za energii. Všechny části pekáče se velmi dobře čistí.

Zasloužený odpočinek po práci na zahrádce

Kromě vaření se dobře odreagujete při práci na zahrádce. Teď na podzim je na ní spousta práce, abyste stihli včas připravit zahradu a veškeré stromy, trvalky a jiné rostliny na zimu, tak máte co dělat. Zvlášť pokud se na chatu dostanete jen o víkendu. Po práci následuje zasloužený odpočinek, a tak myslete na to, že kvalitní zdravotní matraci a polštáře nepotřebujete jenom v městském bytě, ale i na chalupě. Přece nebudete mít pokaždé z víkendu polámaná záda a budou vás bolet celý následující týden. Zakoupit můžete výhodný set tří produktů, ve kterých je obsažena podložka na matraci z paměťové pěny Silver, paměťový polštářek Silver a prošívaná přikrývka s výšivkou AML Silver.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.