Připravte se na nový formát vysílání DVB-T2: Televizory Philips 7304 Performance Series zaručí zábavu celé rodině

Televizory Philips série 7304 nesou v podtitulu název The Performance Series (série zaměřená na výkon). Slibují zábavu pro celou rodinu a zalíbí se všem, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu. Výrobci při vývoji televizorů řady Performance vycházeli u průzkumu preferencí a požadavků zákazníků. Výsledkem je série, která nabízí široký výběr úhlopříček (43, 50, 55, 58, 65, 70 a 75 palců), třístranné osvětlení Ambilight, rozlišení 4K, HDR, chytré funkce, podporu nového formátu vysílání DVB-T2 nebo otočný středový stojan. Televizory pořídíte již od 14 490 Kč.

Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby zaručí, že obsah bude skvěle vypadat i znít. Dokonalý obraz a prostorový zvuk vás zkrátka vtáhne do děje jakéhokoli filmu či sportovního utkání, celý zážitek ještě umocní třístranné osvětlení Ambilight, které rozzáří prostor za televizorem barvami. Tím rozšíří promítaný obraz do celé místnosti a zároveň snižuje únavu očí. Díky operačnímu systému Android TV s připojením na internetové televize jako je Netflix, Stream, Lepší.tv nebo na YouTube vás čekají nekonečné hodiny filmů a seriálů. Další možnosti zábavy přináší obchod Google Play a galerie aplikací Philips, které nabízí hry a aplikace pro malé i velké. Televizor umožňuje bezdrátové propojení s chytrým telefonem. Tím vám usnadní promítání fotek z dovolené pro příbuzné i přátele.

Výrobce si dal záležet i na zdánlivých detailech, které mohou hrát při volbě televizoru zásadní roli, neboť ho odlišují od konkurence. Jedním z nich je stojan. Série 7304 má středový otočný stojan, který umožňuje postavit televizor i na stolek, jenž je menší než samotná šířka televizoru. Televizor je možné natočit, jak je právě potřeba a tím ho přizpůsobit každému interiéru (výjimku tvoří modely 70“ a 75“, které mají z důvodu větší stability nožičky po stranách). Rámeček i stojan jsou vyrobené z kovu a dodávají televizoru luxusní vzhled. U této TV můžete nezávisle regulovat hlasitost reproduktorů televize a připojených sluchátek. Díky tomu přestanou věčné hádky o tom, jestli není televize moc nahlas nebo moc potichu. Pokud nechcete zvukem televizoru nikoho rušit, můžete si k němu pomocí Bluetooth připojit bezdrátová sluchátka. Modely Performance slibují nekonečnou zábavu během dlouhých zimních večerů a napínavé zážitky u sportovních utkání.

Hlavní vlastnosti televizorů Philips PUS7304/12:

  • Podpora nového formátu vysílání DVB-T2
  • Rozlišení 4K HDR
  • Třístranné osvětlení Ambilight
  • Chytré funkce a aplikace operačního systému Android TV ve verzi 9Vylepšený 20W zvuk a podporu formátu Dolby Atmos, který vytváří ozvučení jako v kině
  • Direct LED podsvícení
  • Obrazový procesor P5
  • Technologii Micro Dimming PRO, která optimalizuje kontrast na základě okolního osvětlení
  • Systém Natural Motion, který zajišťuje plynulý obraz i při scénách s rychlým pohybem
  • Podpora HLG, HDR10, HDR10+ a Dolby Vision

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.