Půjčte si k obytnému vozu i vlastní garáž

Každý vůz, jenž půjčovna obytných vozů nabízí, je nadstandardně vybaven. Najdete v něm lednici a mrazák, plynové topení s boilerem, kuchyňský dřez, umyvadlo, sprchu a wc. Pokud byste měli zájem i o takzvaný balíček all inclusive nájemného, dostanete v rámci něj i českou dálniční známku, veškeré pojištění, asistenční služby a dokonce i kempingové vybavení.

Půjčovna obytných aut poskytuje také tzv. garáž. O co se jedná? Je to nákladový prostor v zadní části vozu, určený k přepravě předmětů velkých rozměrů, například jízdních kol, sportovních potřeb a dalších věcí. Maximální délku pronájem obytných aut nestanovil. Půjčit si obytný vůz můžete na tři dny, nebo klidně na celý rok. Jediné omezení je v tomto ohledu počet najetých kilometrů – pokud si půjčíte obytný vůz pouze na tři dny, musíte splnit limit 300 km/den. Při delších pronájmech je ale počet najetých kilometrů neomezený.

Jako jediná půjčovna obytných aut nabízíme možnost, že klienti mohou obytné auto převzít o den dříve v 17 hodin (za poplatek 1.000 Kč) a stejně tak i vrátit o den později (za stejnou výši poplatku). Řidič obytného vozu musí být starší 21 let, mít oprávnění skupiny B a praxi v řízení minimálně tři roky.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.