Prosklené vitríny ukryjí a současně vystaví vaše poklady i potřebné věci v domácnosti

Obývací pokoje se za poslední roky zcela zásadně odlehčily. Zmizely z nich masivní obývací stěny obvykle zabírající celou jednu zeď. Nahradily je menší skřínky, mnohdy jenom přízemní, na kterých má své místo velká plochá televize. Avšak řada z nás zjistila, že takto úsporné vybavení obývacího pokoje rozhodně není dostačující, a že nám chybí prosklené vitríny. Ty, jenž dokážou ukrýt naše malé poklady z dovolených, dárky, ke kterým máme citovou vazbu, ale třeba i řadu praktických věcí, u nichž oceníme, že na ně neustále nepadá prach.

Náš tip: Pokud máte v prosklené vitríně své sběratelské kousky, umístěte do ní LED panel, anebo LED pásky, na vaše poklady tak bude lépe vidět.

Prosklené vitríny se hodí nejen do obývacích pokojů

Není nutné se vracet ke starým obývacím stěnám. Moderní prosklené vitríny, jaké najdete v nabídce Pepe nábytek, mají menší rozměry a jsou to v podstatě solitéry vhodné nejen do obývacího pokoje, ale třeba do předsíně, jídelny i do ložnice. Lze z nich vytvářet zajímavé a vzdušné sestavy – přesně tak, jak to vyžaduji současné moderní interiérové trendy. Dokážete z nich dokonce vytvořit pomyslné příčky, které třeba chytře a funkčně oddělí kuchyňskou část od obývací, nebo rozdělí dětský pokojík na dvě části tak, aby každé dítě mělo svoje soukromí.

Vitríny pro moderní i tradiční interiér

Pepe nábytek nabízí vitríny pro moderní interiéry i kousky, které dokážou být partnerem starožitného nábytku nebo nenásilně zapadnou do prostorů dýchajících historií. Přitom nejde o mnohdy nežádoucí repliky a napodobeniny, ale o moderní masivní komody, jako je třeba prosklená komoda Revada s dubovým dekorem a masivním vzhledem. Ten odlehčují právě prosklené části. Komoda je inspirována americkým venkovem, hravě však zapadne i do interiéru českého.

Proč milujeme vitríny?

Někdy to sice může vypadat tak, že pro ženy je uklízení vášeň a hobby. Pravdou však je, že si raději sedneme k dobré knize. Prosklené vitríny nám umí ušetřit mnoho času. Před prachem ukryjí knihy i jídelní servis, schováme do nich všechny ty „lapače prachu“, které nemáme srdce vyhodit ani schovat, ale strašně nerady je, co dva dny, otíráme od prachu. Navíc právě tyto prosklené krásky, připomínající často příborníky a kredence našich babiček, milujeme ze všeho nábytku nejvíce.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.