Umožněte svým zvířecím miláčkům bezpečný pohyb skrz zamčené dveře

 

Jste-li majitelem psa, kočky nebo dokonce více zvířat, jistě víte, jak složité někdy bývá vrátit se včas z práce, ze školy kvůli pravidelnému venčení. Sehnat spolehlivou osobu, která by se vám v době vaší nepřítomnosti o zvěř postarala, také často bývá úkolem nad lidské síly. Pokud nechcete psovi způsobit zdravotní potíže kvůli dlouhému čekání na vyvenčení, případně psychickou újmu jeho teskněním, a ještě ochránit sousedy před případným tesklivým vytím nebo zuřivým štěkáním, můžete si zabudovat do vstupních dveří speciální dvířka pro zvířata, jež jsou ovládána čipem umístěném na obojku nebo implantovaném přímo pod kůži.

Kočka nebo pes jsou vybaveni čipem pro průchod dvířky a skenování jejich pohybu

Speciální bezpečnostní dvířka pro psy SureFlap jsou poháněna baterií a otevírají se s pomocí mikročipu, jejž je možné připevnit na obojek, anebo jej veterinář vašemu mazlíkovi může zavést pod kůži. V mikročipu jsou zároveň uchovány identifikační údaje, které v případě zaběhnutí psa pomáhají snadnému a rychlému nalezení. Komu se příčí implantování mikročipu, může si vybrat obojkovou známku SureFlap, která dvířka rovněž otevírá.

Různé typy monitoringu domácího mazlíčka

Dvířka SureFlap pro psy a kočky jsou vybavena LCD displejem, jenž skenuje pohyb zvířete. Existuje více variant dvířek, kdy některé zaznamenávají pouze odchod čtyřnohého mazlíka a jiné i příchod. Vy si můžete jednoduše nastavit časy odchodů, příchodů a dobu, po kterou může být zvíře venku.

Dvířka pro psy a kočky se dají instalovat do všech typů dveří, i těch prosklených

Monitorovací dvířka pro zvířata SureFlap se dají namontovat do všech typů dveří, a to i do prosklených. S dodatečným nástavcem bude instalace snadná do skleněných dveří i do těch, v nichž zbyl otvor po předchozích dvířkách. Složitější je montáž do dveří s kovovými pláty, které by mohly rušit funkci čipu. Balení dvířek s mikročipem obsahuje návod pro snadnou montáž.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.