Automat na barelovou vodu – pomozte sobě i životnímu prostředí

Již brzy začnou teplé a dlouhé letní dny. Proč tomu věnovat pozornost? Značí to totiž období v roce, kdy by nikdo z vás rozhodně neměl zapomínat na pravidelný pitný režim. A to se zvláště při vysokém pracovním nasazení může stát velmi jednoduše. Ideální je mít neustále na očích něco, co vám bude pití a vodu neustále připomínat. Něco, co vám zajistí kvalitní pitný režim po celý den. Říká vám něco automat na vodu?

Automaty jsou vysoce univerzální zařízení. Nabízí mnoho zajímavých funkcí, designových variant a jejich použití je velice variabilní. Místo pro ně najdete v kancelářích, domácnostech, skladech, obchodech…

Automat na vodu v barelech

Automat na vodu v barelech je skvělý pomocník, který nezklame. Jak jsme již jednou naznačili, hodí se do větších i menších prostorů. Manipulovat se s nimi naučí každý. Stačí pouze nasadit barel do horní části automatu a dostatečně upevnit. Díky velikosti těchto barelů nejde o nijak nákladnou variantu. V kanceláři vám jeden barel, společně s vašimi kolegy, vydrží jako zdroj kvalitní pramenité vody po dostatečně dlouhou dobu.

Neocenitelnou výhodou těchto přístrojů je fakt, že máte pod naprostou kontrolou kvalitu a čistotu vody. Barely kvalitní pramenité vody totiž prochází celkově čistším procesem než klasická balená voda. Navíc také není nutné vodu filtrovat. Vybírejte si ale jen skutečně kvalitní dodavatele!

Barely

Barely mají neobvyklý objem 18,9l. Splňují tím ekologický účel. Díky velkému objemu není třeba je tak často měnit a jsou navíc vratné. Nebudou se proto hromadit na skládkách. Což je v současné světové situaci rozhodně dobrá věc.

Už chápete, proč je automat na pramenitou vodu skvělým rozhodnutím po všech stránkách? Podívejte se na http://www.crystalis.cz pro více informací o distribuci!

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.